Yükleniyor...

Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) Biden Döneminde Sıkıntı Çekebileceğine İnanıyor

Trade efsanesi Peter Brandt, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Bitcoin'in (BTC) Biden başkanlığı esnasında oldukça olumsuz olaylardan etkilenebileceğini ifade etti.

brandt

Trade efsanesi Peter Brandt, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Bitcoin’in (BTC) Biden başkanlığı esnasında oldukça olumsuz olaylardan etkilenebileceğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Brandt, Biden’ın Bitcoin’e zarar verebileceği konusunda uyardı. Brandt, Biden’ın Biden’in sermaye kazancı vergisini yüzde 39’a ve Brandt’ın da işaret ettiği gibi bazı eyaletlerde yüzde 55’e varan oranlarda artırma önerisi hakkında konuştu. Şu anda sermaye kazancı vergisi maksimum %20 oranındayken ücretler ve ticari karlar için en yüksek oran %37’dir.

Biden’ın önerisinin onaylanması halinde, yüksek gelirli ailelerin yatırım planları altüst olabilir.

“Bay Biden ve Demokratlar başarılı olursa, ortaya çıkan değişiklikler yüksek gelirli haneler için yatırım planlamasını alt üst edecek ve işletme sahiplerinin varlıklarını çocuklarına aktarmasını zorlaştıracak.”

22 Nisan’da, Biden’in sermaye kazançları vergisi teklifinin haberi Bitcoin’in 55.000 $ seviyesinden 48.000 $ bölgesine inmesine neden oldu. Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) de Bitcoin’i takıip ettiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x