Yükleniyor...

Peter Schiff’e Göre Mevcut Altın Yükselişi Bitcoin (BTC) İçin Kötü Haber

Ünlü Bitcoin eleştirmeni ve altın savuncusu Peter Schiff, mevcut altın artışının önde gelen dijital para birimi Bitcoin (BTC) için kötü haberler getirdiğini ifade etti

altin vs bitcoin

Ünlü Bitcoin eleştirmeni ve altın savuncusu Peter Schiff, mevcut altın artışının önde gelen dijital para birimi Bitcoin (BTC) için kötü haberler getirdiğini ifade etti. Schiff, aynı zamanda popüler meme coin’i Shiba Inu’yu (SHIB) eleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SchiffGold fonu başkanı ve Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, altın fiyatındaki mevcut artışın Bitcoin için kötü haber olduğunu söyledi.

Schiff, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Altın, beklenenden daha kötü olan #enflasyon verilerinin ardından nihayet yükseldi. Yatırımcılar şimdi enflasyonla ilgili kötü haberin altın için iyi haber olduğunu anlarsa, rallinin daha gidecek çok yolu var. Ayrıca bu #Bitcoin için kötü haber. Gerçek altın yükseliyorsa, ucuz bir taklitle yetinmeye gerek yok.”

Schiff’in oğlu babasından farklı olarak bir Bitcoin savuncusu. Değerli metalin sadece %2 yükseldiğini ancak bunun babasını ikna etmediğini belirtti.

SHIB Eleştirisi

Peter Schiff geçtiğimiz hafta ise popüler kripto para Shiba Inu’yu (SHIB) eleştiren bir tweet atmıştı. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’u Bitcoin pompalamakla suçladığı tweet’in altındaki yorum dizisinde Schiff, SHIB’den de bahsetti.

Ona göre SHIB, lider kripto para birimi kadar değersiz.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x