Yükleniyor...

Polkadot (DOT), Parachains’in Piyasaya Sürülmeye Hazır Olduğunu Duyurdu

Polkadot (DOT), bugün parachains’in ana ağda yayınlanmak için hazır olduğunu açıkladı

polkadot

Polkadot (DOT), bugün parachains’in ana ağda yayınlanmak için hazır olduğunu açıkladı. Parachains, proje için oldukça önemli bir kilometre taşı olarak görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Polkadot parachains, ağın önemli bileşenleri arasında yer alıyor. Parachains, Polkadot’un Relay Chain’ine bağlanan çeşitli ve özel blockchain‘leri temsil ediyor. Ek olarak Polkadot mimarisinin çok zincirli yönünü oluşturmalarından ötürü, yapbozun son parçası olarak da ifade edilebilirler.

Gavin Wood ve Robert Hebermeier’in öncülük ettiği Polkadot ekibi, ilk müzayedenin 11 Kasım 2021’de başlama ihtimali olduğunu söyledi.

Parachains, Haziran ayında Polkadot’un Canary Chain’inde başarılı bir biçimde konuşlandırılmıştı. O günden beri Kusama, 11 parachain yuvasını açık arttırmaya çıkardı ve Kusama ağı büyük bir aktiviye görmüş oldu. Bu da parachains’in Polkadot için önemini ortaya koyar nitelikte.

Sub0 konferansında söz alan Gavin Wood ve Robert Habermeier, parachains’in piyasaya sürülmesi önündeki potansiyel teknik engellerin başarıyla aşıldığını ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x