Yükleniyor...

Polygon Adres Sayısı 2. Çeyrekte Yüzde 12 Arttı

Polygon, kripto para piyasasında yaşanan çöküşe rağmen yılın ikinci çeyreğinde yeni adreslerin sayısında büyüme gösterdi.

Polygon Adres Sayisi 2. Çeyrekte Yüzde 12 Büyüdü

Polygon, kripto para piyasasında yaşanan çöküşe rağmen yılın ikinci çeyreğinde yeni adreslerin sayısında büyüme gösterdi. Aynı dönemde gerçekleşen geniş pazar satışlarının karşısında ağ adreslerinin sayısında ve işlem hacminde istikrarlı bir yükselme gerçekleştirdi.

Polygon İşlem Hacmi 284 Milyon Dolara Yükseldi

2022 yılının ilk ve ikinci çeyreğinde büyüme gösteren Polygon’un sunduğu işlem ücreti, yüzde 50 düşerek 0.018 dolara düştü. Polygon’un kullanıcılara çok daha ucuz bir alternatif oluşturması da büyümesine oldukça katkıda bulundu.

Polygon’unn toplam işlem hacmi yılın ilk çeyreğine göre yüzde 4 artış göstererek 284 milyon dolara ulaştı. Ağdaki toplam benzersiz adres sayısı ise ilk çeyreğe göre yüzde 12 artarak 5.34 milyona yükseldi.

Yılın ikinci çeyreğinde 90 binden fazla geliştirici ile bir araya gelen Polygon’un büyümesinde NTF’lerin de payı var. OpenSea’deki toplam Polygon tabanlı cüzdan sayısı 2. çeyrekte yüzde 47 artarak 1.51 milyona ulaştı.

Projenin özellikle son dönemde yaptığı yeni iş birlikleri de gelişimine büyük katkı sağladı. Son dönemde Kaleo, Disney, ve Circle gibi isimlerle iş birliklerini duyuran proje, bu alanda önemli yatırımların da kapısını açtı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner