Yükleniyor...

Polygon Kurucusu Ayı Piyasasını Fırsat Olarak Değerlendiriyor

Polygon'un (MATIC) kurucu ortağı Sandeep Nailwal, ayı piyasasının blockchain geliştiricileri için oldukça olumlu bir durum olarak görüyor.

Polygon Kurucusu Ayi Piyasasini Firsat Olarak Degerlendiriyor

Polygon‘un (MATIC) kurucu ortağı Sandeep Nailwal, ayı piyasasının blockchain geliştiricileri için oldukça olumlu bir durum olarak görüyor. Nailwal bu durumu “gürültü yokken inşa etmek” olarak tanımlıyor. Nailwal, bu fırsatın geliştiriciler için daha rahat ve kullanışlı olduğunu düşünen Nailwal, ayı piyasasındaki durgun ortam fırsatının ise geliştiriciler tarafından bir avantaja çevrilerek bu fırsatın yeni ürünler çıkarmak kullanılması gerektiğine inanıyor.

Kore Blockchain Week (KBW) 2022’de online olarak katıldığı bir panelde konuşan Nailwal, “ayı piyasasının en iyi yanı alıcı olmamasıdır” dedi. Ek olarak sözlerine “ayı marketi çalışan bulmak için en ucuz fiyatları sunuyor ve marketing yaparak ürün tanıtmak için de en iyi ortam çünkü kimse o kadar para harcamıyor” şeklinde devam etti.

Polygon Ağının İşlem Ücretleri Yüzde 90 Düştü

Ethereum bazlı bir Layer-2 çözümü sunan Polygon Network, geçtiğimiz günlerde testnette yayınladığı Zero-Knowledge (ZK) güncellemesi ile işlem ücretlerinde yaklaşık yüzde 90 düşüş sağlamayı başardı. Bu testnet ile beraber Polygon ağındaki işlemlerin daha cazip olması kullanıcılar açısından ilgi çekici olması bekleniyor. Öyle ki kullanıcıların yüksek işlem ücretleri ödemesi birçok blockchainin ve geliştiricinin gündeminde olan bir durum. Buna karşın Polygon (MATIC) tarafından atılan bu adım rekabeti arttıracak bir örnek olarak tanımlanıyor

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner