Yükleniyor...

Polygon Labs, Çalışanlarının Yüzde Yirmisini İşten Çıkardı!

Polygon Labs, bugün yapmış olduğu bir açıklamayla Polygon Labs bünyesinde çalışanların yüzde 20'sinin işten çıkarıldığını bildirdi.

matic

Polygon Labs, bugün yapmış olduğu bir açıklamayla Polygon Labs bünyesinde çalışanların yüzde 20’sinin işten çıkarıldığını bildirdi.

Polygon Matic’in firması olan Polygon Labs, çalışanlarından yaklaşık yüz kişinini işten çıkarıldığını bildiren bir yazı paylaştı. Ayrıca işten çıkartmaların bu zorlu sürecin bir parçası olduğunu belirten Polygon Labs, işten çıkartılan kişilerin sayısının 100’e yakın olduğunu ifadelerine ekledi.

Kripto Sektöründe İşten Çıkarma Eylemleri Devam Ediyor

Un analyste des crypto monnaies designe Polygon MATIC comme son meilleur

Kripto piyasasında yaşanılan sarsıcı olaylar sonucu birçok kripto firması çalışanlarını işten çıkartmıştı. Özellikle de FTX borsasının iflasıyla dip seviyeleri gören kripto piyasası için olumsuz eylemler üst üste geldi. Özellikle kripto borsaları tarafında gerçekleşen işten çıkarma eylemleri hala devam ediyor.

Polygon Labs, içinde olduğu durumu bildiren yazısında ayrtınlara yer vermeden şirket bünyesinde çalışan kişilerin yüzde 20‘sinin işten çıkartıldığını bildirdi. Yayınlamış olduğu duyuruyla Polygon Labs, gelinen durumu üzüntüyle bildirerek işten çıkarma faaliyetlerinin yapıldığını ifadelerine ekledi.

Kripto piyasasında yaşanan olumsuz durumların etkileri devam ediyor. Son günlerde hızla yükselen kripto piyasa değeriyle birlikte, kripto para hırsızlıkları ve illegal olaylar da artmış durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x