Popüler Analist ve Trader 2022 Kripto Para Portföyünü Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist ve Trader 2022 Kripto Para Portföyünü Açıkladı

Popüler bir kripto stratejisti ve trader, 2021'i yılı biterken, radarında olan bir altcoin'i aldığını ifade ederek kripto para portföyünü açıkladı.

aa

Popüler bir kripto stratejisti ve trader, 2021’i yılı biterken, radarında olan bir altcoin’i aldığını ifade ederek kripto para portföyünü açıkladı.

Anonim analist The Crypto Dog, Bitcoin (BTC), Near Protocol (NEAR) ve Fantom (FTM) gibi diğer kripto paraları elinde tuttuğunu söylüyor.

“Long BTC (daha az işlem > daha fazla kar), DUSK (yatırım, ticaret değil), NEAR (hiç satmadım). FTM Bir Noel çantası aldım, hala duruyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto stratejisti, aynı zamanda merkezi olmayan borsa Sushi’nin jetonunu da elinde tuttuğunu ekliyor.

“SUSHI, güçlü bir performans sergiliyor. Keşke büyük bir çantam olsaydı ama hepsini yakalayamazsın.”

Yatırımcının radarındaki diğer altcoinler, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA). Crypto Dog ayrıca, akıllı sözleşmelerin gizliliğini korumak için ZK teknolojisini kullanan bir altcoin’e özellikle daha fazla yatırım yaptığını söylüyor.

“DUSK tüm zamanların yeni rekorları. ZK sezonu gerçekten başlıyor… Evet, DUSK’a bu kadar ağırlık vermemin en büyük nedeni, DUSK’ın çok küçük olmasına rağmen MINA’nın sahip olduğu değerlemeydi. Özünde, DUSK teknolojisi > MINA. MINA piyasa değeri hala DUSK’tan 4,7 kat daha yüksek. Hangisini tutmayı tercih edeceğimi biliyorum.”

Dusk Network (DUSK), finansal uygulamalar için uygun, gizlilik odaklı bir blok zinciridir ve kuruluşların gizliliği koruyan akıllı sözleşmelerle yönetilen token’lar yayınlamasına olanak tanır. Şu anda DUSK, 302.84 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.848766 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x