Yükleniyor...

Popüler Analist, BTC, THETA, ALGO ve GRT Tahminlerini Açıkladı

Yakından takip edilen popüler analist Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) boğa piyasasının tüm hızıyla devam ettiğini düşünürken, özellikle bir kripto para için erken bir altcoin sezonu öngörüyor.

altcoin

Yakından takip edilen popüler analist Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) boğa piyasasının tüm hızıyla devam ettiğini düşünürken, özellikle bir kripto para için erken bir altcoin sezonu öngörüyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen trader, Theta’da (THETA) yükseliş yaşanacağını düşünüyor.

“Bence bu, diğer altcoin’lerden daha erken ilerleyecek. Çoğundan daha uzun süredir bir birikim aralığında ve bir süredir gerçekten pompalanmadı. Pek çok alternatifin SNX’in 2020’de yaptığı gibi görünmesini bekliyorum. V şeklinde geri dönüş/birikim/genişleme.”

Analist ayrıca THETA’nın genel kripto piyasasının geri kalanından farklı olarak kendi şartlarında hareket etme eğiliminde olduğunu da ekledi.

“THETA, daha iyi performans gösterebilecek bir altcoin. Diğerlerinden daha uzun süre dolandı ve ayrıca kendi piyasa döngüleri var.”

THETA yazının yazıldığı sırada 7.42 dolardan işlem görüyordu.

Trader, Bitcoin’e (BTC) bir göz atarak, piyasayı çevreleyen bağlam farklı olduğu için düşüşlerin 2020’de yaşananlardan daha sığ olabileceğini söyledi:

En son BTC geri çekilmesi %14’ün biraz altında ölçülürken, 2020’nin yükselişten önceki gerilemesi %17 idi.

“BTC: Piyasa yapısı, bağlam, çizelgeler 2020’deki diğer 20 bin direnç fiyat hareketinden tamamen farklı. Bununla birlikte, fiyat ATH [tüm zamanların en yüksek] seviyelerine yaklaştığında geri çekilmelerin o kadar derin olması gerekmiyor.”

ALGO ve GRT

Analist ALGO ve GRT hakkında ise şunları söyledi:

“ALGO: BTC’den daha iyi performans gösterip göstermediğini bilmiyorum, olası görünmüyor.”

Son olarak, blok zinciri indeksleme protokolü The Graph’a (GRT) bir göz atan analist, token’ın birikim belirtileri gösterdiğini vurguladıktan sonra Sherpa, GRT’nin yükselmek üzere olabileceğini söylüyor.

“Bu kripto para bazı birikim belirtileri gösteriyor gibi görünüyor. Güzel bir hacim geliyor. Pasif bir ticaret için burada ölçeklendirmeyi umursamıyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner