Yükleniyor...

Popüler Analist Bu Fiyatı Kırdıktan Sonra Bitcoin (BTC) İçin ‘Büyük Bir Hareket’ Bekliyor

Popüler analist, Bitcoin (BTC) haftayı pozitif bölgede bitirebilirse neler yaşanacağından bahsetti.

btc fiyat tone vays

Popüler analist, Bitcoin (BTC) haftayı pozitif bölgede bitirebilirse neler yaşanacağından bahsetti.

Deneyimli kripto para analisti Tone Vays, yeni videosunda BTC grafiklerinin şu ana kadar iyi göründüğünü ancak Bitcoin fiyatını yükseltmek için düşmesi gereken bir çift direnç seviyesi gördüğünü söyledi. Vays ayrıca BTC’nin Parabolic SAR’ın bir varyasyonu olan Lucid SAR’da neredeyse bir yükseliş sinyali vermek üzere olduğunu söylüyor.

“Haftalık grafik iyi görünüyor. Hafta sonuna kadar daha gidecek çok yolumuz var. Mevcut akışların üzerinde herhangi bir yerde, gelecek haftaya doğru yükselişe geçeceğimizden umutluyum. Ve önümüzdeki hafta yükselişe geçersek, muhtemelen Lucid SAR’ı kıracağız. Bu, üç veya dört numaralı domino gibidir ve ardından son iki domino bu hareketli ortalamaları yaklaşık 43.500 dolar ve 46.500 dolar kırar ve onların üzerine çıkar.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist, başarılması halinde BTC’yi ralliye doğru itebilecek kritik bir alan olarak 52.000 doları vurguluyor.

“52.000 dolarlık alanın benim aya yükselme bölgem olduğunu görebilirsiniz. Bu çizginin üzerinde yukarı yönlü büyük bir hareket bekliyorum. Bu benim çizgim. Tüm zamanların en yüksek seviyesini beklemem gerekmiyor.”

tone vays btc

Vays, Bitcoin hedef çizgisini aşmadan reddedilirse bunun ne anlama geleceğini de açıkladı: “Hareketli ortalamada reddedilirsek ve ardından [yaklaşık 36.000 dolar] kırılmadan düşersek, çizgi bu yeni kurulan yüksek seviyenin üzerine çıkmak için hareket eder.”

Bitcoin yazının yazıldığı sırada 44.300 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x