Popüler Analist, İki Altcoin'in Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Ulaşacağını Söylüyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist, İki Altcoin’in Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Ulaşacağını Söylüyor!

Tanınmış bir kripto stratejisti ve trader'ı, iki altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacaklarını tahmin etti.

kripto

Tanınmış bir kripto stratejisti ve trader’ı, iki altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacaklarını tahmin etti. Analist ayrıca Chainlink (LINK) değerinde de bir artış öngörüyor.

Sektörde Inmortal olarak bilinen trader 72.600 takipçisine, kripto borsası FTX’in token’ı FTX Token’ı (FTT) yakından takip ettiğini söyledi. Inmortal’a göre FTT, %85’lik bir ralliyi ateşleyebilecek birden fazla yükseliş sinyali veriyor.

“FTT’yi 100 dolara gönderin.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para ise “blockchan’in interneti” olarak lanse edilen bir kripto projesi olan Cosmos (ATOM). Inmortal, ATOM’un Avalanche’ın (AVAX) ayak izlerini takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazır olduğunu söyledi.

“Düşüşten bu yana, ATOM en iyi performans gösterenlerden biriydi (AVAX veya SOL gibi diğerleri arasında). Şimdiye kadar +46% sıçrama oldu. ATOM’un AVAX’ı takip etmesini ve yakında yeni bir ATH yapmasını bekliyorum.”

Merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink’e (LINK) gelince, kripto stratejisti 24 dolardan önemli bir desteği geri aldıktan sonra %66’lık bir artış başlatmaya hazır olduğuna inanıyor.

“Kolay trade. LINK’i en kısa sürede 40 dolarda görebiliriz.”

Bitcoin’i de inceleyen trader, lider kripto para biriminin geçen haftaki kayıplarını silecek dik bir yükselişe hazırlandığını tahmin ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x