Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’den (BTC) Çok Daha İyi Performans Göstereceğine İnandığı 2 Altcoin Sıralıyor

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, boğa döngüsünün bir sonraki ayağında Bitcoin'den daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inandığı 2 büyük hacimli altcoin sıralıyor.

populer analist michael van de poppe bitcoinden btc daha iyi performans gosterecegine inandigi 2 altcoin siraliyor 2

Tanınmış kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, boğa döngüsünün bir sonraki ayağında Bitcoin’den daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inandığı 2 büyük hacimli altcoin sıralıyor.

Kripto para analisti, yeni bir videoda Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum’u yakından izlediğini söylüyor. Çünkü, paritenin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Ethereum bu bölgede 0.028 ile 0.03 arasında kaldığı sürece her şey yolunda. Ethereum 0.0265’e düşse bile her şey yolunda. Ve tüm altcoin’ler içinden, bu yapının tamamında gerçekten en iyi görünen birkaçından biri bu. Burada kaldığı sürece yükselecek gibi görünüyor.”

Van de Poppe’ye göre, Ethereum’u çevreleyen hakim korku, belirsizlik ve şüphe (FUD), “ETH 2.0 başladığında büyük bir kırılmayı garanti etmelidir.”

Orta vadede trader, ETH/BTC’nin 0.044’e fırlayıp şu anki fiyatı 0.031’den %40’ın üzerinde bir kazanç sağlamasını bekliyor. 

Van de Poppe’un listesindeki bir sonraki büyük hacimli altcoin ise Litecoin. Kripto para analisti, LTC/BTC’nin hala çok yıllık bir düşüş trendinin ortasında olmasına rağmen yaşam belirtileri göstermeye başladığına inanıyor:

“Bu kadar büyük miktarda Litecoin’in işlem gördüğünü gördüğümde ilgimi çekiyor, bu da bana göre daha yüksek bir birikim olduğu anlamına geliyor… Bir sıçrama görmek istiyorsunuz, insanlar FOMO oluyor, insanlar Litecoin’in güçlendiğini görüyor vb. %20’lik hafif bir hareket yapar. O zaman genellikle trade kovalamak istemezsiniz ancak bu bölgeyi (0.003) tersine çevirdiğinde tekrar böyle bir trend yaşamaya başlayabiliriz (0.007’den 0.016’ya bir hareket).”

Litecoin senaryoyu takip ederse, Van de Poppe 0.0058’e yükselebileceğini düşünüyor. Bu da trader’ın önerdiği giriş noktasından %93’ün üzerinde bir büyümeyi temsil ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner