Yükleniyor...

Popüler Analist Scott Melker’e göre SOL, FTT ve İki Altcoin Düşüş Trendinden Çıkıyor

Kripto para analisti ve trader Scott Melker, Solana (SOL), FTX Token (FTT) ve diğer iki kripto para biriminin düşüş trendlerinden çıktığını ifade etti

scott melker

Kripto para analisti ve trader Scott Melker, Solana (SOL), FTX Token (FTT) ve diğer iki kripto para biriminin düşüş trendlerinden çıktığını ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler analist Melker, yeni bir video çekerek birkaç altcoin için analiz yaptı. Videosunda akıllı sözleşme platformu Solana’ya değinen Melker, kripto paranın pazardaki çöküşten kurtulduktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söyledi:

“Solana bu [azalan] mavi çizgiyi kırdı, destek olarak yeniden test etti. Yukarı doğru. Burada hedef tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmak.”

Trader’a göre düzeltmesini sona erdiren bir diğer varlık ise popüler borsa FTX’in token’ı FTT. Melker’e göre FTT, yedi günün en düşük seviyesi olan 48 dolardan güçlü bir şekilde sıçramasının ardından yükselişe geçti:

“Bu alçalan mavi çizgiye sahipsiniz, net direnç. Bu dirence bir, iki, üç, dört, beş dokunuş var. Hemen kırılıyor. Onay, bu çizginin (55 dolar) üzerinde bir günlük kapanışla geliyor.”

Melker’in grafiğine göre, FTT için ilk hedef 63 dolar. Boğalar bu seviyeyi kırarsa, bir sonraki hedef FTT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 dolar. Bu şu anki fiyatın %51’in üzerine çıkmasını sağlayacak potansiyel hamleye işaret eder.

Sıradaki altcoin ise Melker’in hem FTT hem de SOL’un ayak izlerini takip ettiğini söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Melker’in grafiği, MATIC’in bir sonraki direncine 1,70 dolara bir ralli için hazırlandığını ve 1,31 dolarlık fiyatından yaklaşık %30’luk bir kazancı temsil ettiğini gösteriyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto para, akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Melker’e göre, FTM de diyagonal direncini kırdı ve şimdi toparlanmaya hazırlanıyor.

Kripto para analistinin grafiğine göre, FTM hedefine 1,94 dolardan yükselmeye hazırlanıyor. Coingecko verilerine göre FTM yazının yazıldığı sırada 1,47 doları. Melker’in hedefi bu fiyata göre yaklaşık %30’luk bir kazanç sağlıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x