Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bu Kripto Varlığı, Piyasadaki Birkaç Boğa Altcoin’den Biri

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, popüler bir altcoin'in şu anda yükseliş potansiyeli gösteren piyasadaki birkaç dijital varlıktan biri olduğunu söylüyor.

rune thorchain

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, popüler bir altcoin’in şu anda yükseliş potansiyeli gösteren piyasadaki birkaç dijital varlıktan biri olduğunu söylüyor. Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, merkeziyetsiz likidite protokolü THORChain’in (RUNE), Bitcoin (BTC) istikrarlı kalmayı başardığı sürece toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor.

“İyi görünen birkaç alternatif var ve RUNE onlardan biri. İyi hacim geliyor. 200 günlük üstel hareketli ortalamanın bir miktar direnç sağladığını tahmin ediyorum ve ardından BTC istikrar kazanırsa yükselmeye devam ederiz.”

THORChain, Tendermint Proof of Stake tarafından desteklenmektedir ve merkeziyetsiz çapraz zincir köprüler aracılığıyla kripto varlıklarını değiştirmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Yazının yazıldığı sırada RUNE son 24 saatte %10.1 oranında yükseliş kaydederek 6.54 dolardan işlem görüyordu.

RUNE yükseliş sinyalleri verirken Altcoin Sherpa, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un (DOT) ise savunmasız göründüğünü söylüyor. Kripto stratejisti, DOT 16 doları kaybederse, ayıların mevcut fiyatlardan yaklaşık %30 daha düşük seviye olan 11 doları hedefleyebileceğini söylüyor.

Ethereum rakibi Terra’yı da inceleyen analist, LUNA boğalarının long pozisyonlar yerleştirmeden önce bir düzeltme beklemenin daha iyi olabileceğini söylüyor. Altcoin Sherpa, 104 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırdıktan sonra, yükseliş hareketinin devam edebilmesi için LUNA’nın hala geri çekilmesi gerekebileceğini söyledi.

Bitcoin (BTC) söz konusu olduğunda, popüler trader bir pozisyon almadan önce hala iki seviyeden birinin kırılmasını bekliyor. Altcoin Sherpa’ya göre, BTC’nin bir boğa koşusunu onaylamak için 46.000 dolar veya daha fazla düşüş hareketini onaylamak için 34.000 dolarda temiz bir kırılmaya ihtiyacı var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner