Popüler Analiste Göre Sanal Gayrimenkul Evreninin En İyi 5 Altcoin Projesi • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Sanal Gayrimenkul Evreninin En İyi 5 Altcoin Projesi

Kripto para kanalı Coin Bureau, piyasada popüler olan ilk beş sanal para tabanlı metaverse projesini belirlediğini açıkladı.

meta 1

Kripto para kanalı Coin Bureau, piyasada popüler olan ilk beş sanal para tabanlı metaverse projesini belirlediğini açıkladı.

Analist yeni bir videoda, kullanıcıların sanal gayrimenkul ve canavar benzeri NFT’ler toplayabilecekleri blok zinciri tabanlı bir oyna-kazan oyunu olan Axie Infinity’yi (AXS) anlattı. AXS tarihi değeri nedeniyle listesinde ilk sırada yer alıyor.

“Şimdi Axie Infinity’nin bölge ekosistemi söz konusu olduğunda, şu anda oradaki yeni metaverse projelerinin çoğu estetik çekiciliğe sahip değil. Ancak, oyun içi gayrimenkulün tartışmasız en eskilerinden biri olarak tarihsel değeri nedeniyle benim gözümde ilk beşte yer almalı.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha sonra analist, 90.000’den fazla dijital gayrimenkul alanına sahip olan ve kullanıcıların kendi topraklarında konserler ve partiler gibi etkinlikler düzenlemesine olanak tanıyan Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir sanal gerçeklik dünyası Decentraland’ı (MANA) gündeme getirdi. Guy’a göre, dünya toprakları şu anda satılmış durumda.

“Decentraland başlangıçta, tümü ilk Decentraland müzayedesinde satın alınan 90.000’den fazla birim ile oluşturuldu. Bu sayı şu anda sınırlandırılmış olsa da, gelecekte topluluk oylaması yoluyla DAO [merkezi olmayan özerk kuruluş] tarafından artırılabilir.”

Guy daha sonra oyuncuların dijital gayrimenkul varlıklar oluşturabileceği, sahiplenebileceği ve bunlardan para kazanabileceği özelleştirilebilir bir sanal dünya olan The Sandbox’a (SAND) geçti:

“Kullanıcılar, oyunlar veya 3D dioramalar gibi dijital deneyimler oluşturmak için araziyi kullanabilir veya hatta metaverse gayrimenkul özelliklerini özelleştirmek ve zenginleştirmek için varlık tokenlarıyla doldurabilir.”

Son olarak analist, sanal araziler etrafında odaklanan daha az bilinen iki metaverse projesi olan Bit.Country (NUUM) ve Aavegotchi’yi (GHST) gündeme getiriyor.

Bit.Country, kullanıcı tarafından oluşturulan meta veri kaynakları ve oyunlar için bir uygulama çerçevesi ve alt tabakadan güç alan blok zinciridir. Guy’a göre, Bit.Country kısa süre önce Kusama ekosisteminde 100 milyon doların üzerinde bir parachain yuvası kazandı.

Aaevegotchi ise katılımcıların dünyayı keşfetmek için kullanılan oynanabilir NFT avatar karakterlerini satın alıp büyütebilecekleri, Ethereum üzerine kurulu bir kripto koleksiyon oyunudur. Guy’a göre, gelişmiş teknolojisi onu farklı kılıyor.

“[Aaevegotchi evreni] söz konusu olduğunda, ona DeFi [merkezi olmayan finans] NFT veya daha iyisi, NFT-Fi [ karşılıksız token finansmanı] diyebiliriz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x