Yükleniyor...
Sponsored

Popüler Analistten 2022 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Algorand (ALGO) Fiyat Hareketi Yorumları

Piyasalar sarsıntılı bir başlangıçla beraber toparlanmaya çalışırken, popüler bir kripto para analisti üç kripto varlığı için fiyat hareketi yorumlarını paylaştı.

Piyasalar sarsıntılı bir başlangıçla beraber toparlanmaya çalışırken, popüler bir kripto para analisti üç kripto varlığı için fiyat hareketi yorumlarını paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers, Forrest Przybysz’den bir Bitcoin (BTC) tablosu paylaştı. Grafik, üç temel fiyat aralığı metriğini içeriyor: en düşüklerde birikim, fiyatın geri döndüğü yerde ortalama geri dönüş ve beklenen ralli zirvelerini gösteren aşırı genişleme.

InvestAnswers sunucusu Przybysz hakkında şunları söylüyor:

“Tahminlerinde çok tutucu ve onun basit çizelgelerini seviyorum. Bu yıl bu boğa piyasasında 102.000 dolara gidebileceğimize inanıyor.”

Sıradaki, bu yıl şimdiye kadar %25 düşen lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH). Kripto para analisti, projenin bir sonraki adımda nereye gideceğini görmek için ETH 2.0’ın durumunu tartışırken başka bir CryptoStackers tablosuna atıfta bulunuyor.

“Bu tabloya baktığınızda, şu anda çok üzerinde olduğumuz birikim bölgesini [1,881 dolar] göreceksiniz. Ortalama geri dönüş yaklaşık 3.760 dolar. Ve aşırı genişleme yaklaşık 7.500 dolar. 2021’in tamamını ETH 2.0 hakkında konuşarak geçirdik, bu artık geçmişte kaldı, mevcut değil. Olması gerekeni bir nevi yeniden markalaştırıyorlar. Belki bu onların daha fazla zaman kazanmalarına yardımcı olur, ama oraya gerçekten varabilecek miyiz göreceğiz. Pek çok insan diyor ki mekanizma muhtemelen 2023’e kadar hazır olmayacak. Gördüğümüz gibi, biz ilerledikçe para çıkışları, güven eksikliği ve paranın diğer varlıklara akması bunu yansıtıyor.”

Listenin sonuncusu açık kaynaklı, merkezi olmayan blok zinciri ağı Algorand (ALGO).

Tanınmış finans medyası The Motley Fool’un Algorand’ın 2022’nin Solana’sı (SOL) olacağı iddiasıyla ilgili olarak, InvestAnswers şüpheci olmaya devam ediyor.

“Algorand’ın son 12 aylık grafiğine bakıldığında, düz. Temelde bir yıl önce olduğu yerde. Bu, kaybedilecek koca bir yıl için asla iyiye işaret değil.”

ALGO gibi fiyat hareketleri yapan tokenlarla ilgili olarak sunucu şu sonuca varıyor:

“Evet, bazıları iki katına çıkabilir, ancak bu yıl iki katından fazlasını istiyoruz, aradığımız şey bu.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x