Yükleniyor...

Popüler E-Ticaret Şirketi, Ödeme Olarak Litecoin (LTC) Kabul Edeceğini Duyurdu

Çevrimiçi teknoloji perakendecisi Newegg, platformlarında BitPay kullanan müşteriler için bir ödeme şekli olarak Litecoin'i (LTC) kabul edeceğini duyurdu.

Newegg litecoin ile odeme ltc

Çevrimiçi teknoloji perakendecisi Newegg, platformlarında BitPay kullanan müşteriler için bir ödeme şekli olarak Litecoin’i (LTC) kabul edeceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kaliforniya merkezli e-ticaret şirketi, yeni bir basın bülteninde Newegg.com’dan alışveriş yapan müşterilerin bu haftadan itibaren LTC kullanarak ödeme yapabileceklerini açıkladı. Newegg’in kıdemli marka yöneticisi Andrew Choi’ye göre Litecoin entegrasyonu, müşteri deneyimini daha esnek ve kullanışlı hale getirmekle ilgili.

“Daha iyi bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunmak yalnızca fiyat ve seçimle ilgili değil, aynı zamanda insanların istedikleri gibi alışveriş yapmalarına izin vermek ve bu, esnek ödeme seçenekleri sunmaya kadar uzanıyor.”

Newegg, 2014’ten beri Bitcoin’i (BTC) ve bu yılın başından beri Dogecoin’i (DOGE) kabul etmek için BitPay’le çalışıyor.

Şubat ayında ödeme devi PayPal, Litecoin’i mobil ödeme hizmeti Venmo’ya entegre ederek dijital varlıklara desteklerini genişleteceklerini duyurdu. Litecoin’in diğer ortakları arasında seyahat rezervasyon platformu Travala, kredi kartı işleme şirketi Aliant Payments ve kripto varlık yönetim platformu BlockFi yer alıyor.

CoinGecko’ya göre Litecoin, son yedi gün içinde %17 kazanç elde etti ve şu anda yazı yazılırken 141 dolardan işlem görüyor. Newegg (NEGG), Mayıs 2021’de Nasdaq’ta halka açık bir şirket olarak listelendi ve mevcut piyasa değeri 7.42 milyar dolar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x