Yükleniyor...

Popüler İnternet Tarayıcısı Opera ile TRON İşbirliği Duyuruldu!

Hem cep telefonları hem de PC'ler için internet tarayıcısı geliştiren Opera, TRON ile işbirliği yapacaklarını duyurdu.

Opera ve TRON

Hem cep telefonları hem de PC’ler için internet tarayıcısı geliştiren Opera, TRON ile işbirliği yapacaklarını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Eylül 2018’de Opera, Blockchain teknolojisi girişimlerine odaklanmak için Ledger Capital ile stratejik bir ortaklık kurdu. Opera’nın TRON ile yaptığı işbirliği Ledger Capital ortaklığının doğrudan bir sonucu.

Opera’nın tarayıcı başkanı Krystian Kolondra’ya göre, TRON hızla büyüyen bir dApp ekosistemiyle oldukça popüler ve hızlı gelişen bir Blockchain. Kolondra ayrıca şunları söylüyor:

Tarayıcımızı onlara açmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürünümüzü birden fazla Blockchain’e açarak Web 3.0’ın genel olarak benimsenmesini hızlandırıyoruz.

TRON’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Opera’nın TRC token’larına yakın gelecekte sunacağı desteği konusunda düşüncelerini de paylaştı:

Yüz milyonlarca kullanıcısı olan olan Opera’nın TRX ve diğer TRON token’larını sorunsuz bir şekilde destekleyeceği için heyecan duyuyoruz. Yakında, Opera kullanıcıları TRON Blockchain’deki dApp’ları kullanabilecekler.

Opera, 320 milyon kullanıcısına kapsayıcı ve kullanıcı dostu Web 3.0 özellikleri sunuyor. Son zamanlarda Opera, keşfedilebilirlik uygulamaları ve Yapay Zeka (AI) teknolojisine odaklanmış durumda.

Opera, Blockchain teknolojisini son birkaç yıldır internet tarayıcısına entegre etmekle meşgul. Opera tarayıcıları şu anda Ethereum (ETH) ve Ethereum Classic (ETC) token’larını destekliyor. Her iki ağdaki işlemler de akıllı sözleşme işlevselliğiyle gerçekleştirilebiliyor. Bu, Blockchain hizmetlerinin daha geniş çapta benimsemesini sağlıyor. Opera ile TRON arasında yapılan işbirliği TRON’un 320 milyonluk bir kitleye ve hatta dafa fazlasına ulaşmasını sağlayacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x