Anasayfa Haberler Popüler İnternet Tarayıcısı Opera ile TRON İşbirliği Duyuruldu!

Popüler İnternet Tarayıcısı Opera ile TRON İşbirliği Duyuruldu!

Hem cep telefonları hem de PC’ler için internet tarayıcısı geliştiren Opera, TRON ile işbirliği yapacaklarını duyurdu.

Eylül 2018’de Opera, Blockchain teknolojisi girişimlerine odaklanmak için Ledger Capital ile stratejik bir ortaklık kurdu. Opera’nın TRON ile yaptığı işbirliği Ledger Capital ortaklığının doğrudan bir sonucu.

Opera’nın tarayıcı başkanı Krystian Kolondra’ya göre, TRON hızla büyüyen bir dApp ekosistemiyle oldukça popüler ve hızlı gelişen bir Blockchain. Kolondra ayrıca şunları söylüyor:

Tarayıcımızı onlara açmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürünümüzü birden fazla Blockchain’e açarak Web 3.0’ın genel olarak benimsenmesini hızlandırıyoruz.

TRON’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Opera’nın TRC token’larına yakın gelecekte sunacağı desteği konusunda düşüncelerini de paylaştı:

Yüz milyonlarca kullanıcısı olan olan Opera’nın TRX ve diğer TRON token’larını sorunsuz bir şekilde destekleyeceği için heyecan duyuyoruz. Yakında, Opera kullanıcıları TRON Blockchain’deki dApp’ları kullanabilecekler.

Opera, 320 milyon kullanıcısına kapsayıcı ve kullanıcı dostu Web 3.0 özellikleri sunuyor. Son zamanlarda Opera, keşfedilebilirlik uygulamaları ve Yapay Zeka (AI) teknolojisine odaklanmış durumda.

Opera, Blockchain teknolojisini son birkaç yıldır internet tarayıcısına entegre etmekle meşgul. Opera tarayıcıları şu anda Ethereum (ETH) ve Ethereum Classic (ETC) token’larını destekliyor. Her iki ağdaki işlemler de akıllı sözleşme işlevselliğiyle gerçekleştirilebiliyor. Bu, Blockchain hizmetlerinin daha geniş çapta benimsemesini sağlıyor. Opera ile TRON arasında yapılan işbirliği TRON’un 320 milyonluk bir kitleye ve hatta dafa fazlasına ulaşmasını sağlayacak.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları