Yükleniyor...

Popüler İsme Göre Shiba Inu (SHIB) Dogecoin’den (DOGE) Daha Avantajlı

Bloomberg'ün popüler Weisenthal, Shiba Inu'nun (SHIB) neden Dogecoin'den (DOGE) daha iyi olabileceğine ve ikincisinin neden "boomer meme coin" olarak adlandırılabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

doge vs shib

Bloomberg’ün popüler Weisenthal, Shiba Inu’nun (SHIB) neden Dogecoin’den (DOGE) daha iyi olabileceğine ve ikincisinin neden “boomer meme coin” olarak adlandırılabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Bitcoin’i sık sık eleştiren Bloomberg TV ve podcast sunucusu Joe Weisenthal, SHIB’nin DOGE’da olmayan bir şeye sahip olduğunu iddia ederek Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki farka değindi.

Weisenthal’a göre bu durumun içindeki kırmızı nokta, DOGE’un bir “boomer meme parası”na dönüşmesi. SHIB’nin Dogecoin’in sahip olmadığı başlıca avantajlarını sıralayan ünlü isim şunlardan bahsetti:

“Kripto para hızlı hareket eden bir yol haritasına göre geliştiriliyor, kendi merkezi olmayan kripto para borsasına sahip ve Shiba Inu’ya dayalı NFT’ler ve akıllı sözleşmeler için gelişmiş yetenekleri var.”

Eric Wall da Aynısını Düşünyor

Arcane Assets CIO’su Eric Wall tarafından yakın zamanda atılan bir tweet’e göre, SHIB, DOGE’den çok daha iyi bir meme kripto para. Bunun nedeni, SHIB’in Dogecoin’den farklı olarak madencilikte Litecoin ile bağlantılı olmamasıdır.

Ona göre ayrıca, doğası gereği enflasyonist olmaması ve Elon Musk’ın tweetlerine karşı son zamanlarda kanıtlandığı gibi dokunulmazlığı da SHIB’nin büyük avantajlarından birisi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x