Popüler Kripto Para Analistine Göre Bitcoin (BTC) Güçlü Bir Düzeltici Hareketin Başlangıcında Olabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Analistine Göre Bitcoin (BTC) Güçlü Bir Düzeltici Hareketin Başlangıcında Olabilir

Popüler bir kripto para stratejisti ve trader'ı, Bitcoin'in (BTC) derin bir düzeltici hareketin eşiğinde olabileceğini söylüyor.

bitcoin 5ylM cover

Popüler bir kripto para stratejisti ve trader’ı, Bitcoin’in (BTC) derin bir düzeltici hareketin eşiğinde olabileceğini söylüyor.

Anonim analist Smart Contracter, Bitcoin’in 69.000 ila 30.000 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor olabileceğini söyledi. Bitcoin, aralığın üst sınırını kıramadığı için, kripto stratejisti BTC’nin yaklaşık 30.000 dolarlık uzun vadeli desteğine doğru yolda olabileceğini söylüyor.

“Hem boğaları hem de ayıları mahveden daha büyük bir yapının parçası olarak Nisan’daki zirveleri çıkardıktan sonra Haziran diplerini tekrar çıkarırsak ne olur? Bu ihtimali dışlamazdım. Ayrıca bir dip not olarak, yükseliş eğilimimi çok uzun süre korudum ve bu düşüşün ciddiyetini ve derinliğini büyük ölçüde hafife aldım. Böyle olursa, bence her şey tasvir edilenden çok daha hızlı gerçekleşecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Smart Contracter’ın grafiğine bakıldığında, Bitcoin, 2000 ile 2010 başı arasındaki Dow Jones Endüstriyel Ortalama Endeksinin (DJI) menzile bağlı birikimini yansıtıyor gibi görünüyor. Kripto stratejistinin senaryosu gerçekleşirse, Bitcoin bir sonraki yükselişten önce 30.000 doların altına geri çekilebilir.

Smart Contracter ayrıca, derin düzeltmenin Bitcoin’i 100.000 doların üzerine çıkacak bir konuma getireceğini de belirtiyor. Yazım sırasında, Bitcoin 48.700 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x