Yükleniyor...
Newscrypto

Popüler Kripto Para Borsası, 28 Altcoin’i Delist Edeceğini Duyurdu

Popüler kripto para borsası Bitfinex, yaptığı duyuruda 28 altcoin‘in delist edeceğini açıkladı.

delist

Popüler kripto para borsası Bitfinex, yaptığı duyuruda 28 altcoin‘in delist edeceğini açıkladı. Bitfinex’in web sitesinden yapılan açıklamada, 28 altcoin’in listesi de paylaşıldı.

Açıklamada “En iyi ticaret deneyimini sunma taahhüdümüz doğrultusunda, 16/04/21 tarihinde aşağıdaki tokenleri listeden çıkaracağız” vurgusu dikkat çekti. Delist edilecek olan tokenlar ise şunlar:

AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC), DragonChain (DRGN), DATA (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), Nucleus Vision (NCASH), OKEX (OKB), OnLive (ONL), Ripio Credit Network (RCN), Request Network (REQ), RSK Infrastructure Framework (RIF), Swarm (SWM), Tripio (TRIO), Monolith (TKN), BLOCKv (VEE), WePower (WPR) ve Waltonchain (WTC).

Son olarak Bitfinex, delist edilecek tokenlar ile ilgili şu ifadelerde bulundu:

“Bu karar, listelenen tüm projelerin sürekli olarak izlenmesinin ve listeleme niteliklerinin gözden geçirilmesinin bir sonucu olarak verilmiştir.”

Tokenlar için para yatırma işleminin kapandığını belirten borsa, ticaretin ise 26 Mart 2021’e kadar devam edeceğini belirtti. Ek olarak delist edilecek bu tokenları çekmek için son tarih ise 16 Nisan 2021 (09:00 UTC).


Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklam -
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x