Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Cüzdanı Samsung Galaxy S10 Serisine Entegre Edildi

Pundi X tarafından yapılan açıklamaya göre, şirketin kripto para cüzdanı Samsung'un en yeni Galaxy S10 serisine entegre edildi.

Samsung Galaxy S10 Serisi Kripto Para Cüzdanı

Pundi X tarafından yapılan açıklamaya göre, şirketin kripto para cüzdanı Samsung’un en yeni Galaxy S10 serisine entegre edildi.

Blockchain alanında birlikte çalışan Samsung ve Pundi X, Pundi X’in kripto para cüzdanını Samsung Blockchain Wallet ile birlikte çalışır hale getirdiler ve böylece Galaxy S10 telefonlarının Blockchain uygulama seçeneklerine XWallet eklenmiş durumda.

Pundi X, “Bu, Blockchain teknolojisini ve Blockchain teknolojisine dayalı dijital varlıkları ana akımın kullanımına sunmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.” diyerek işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Samsung Galaxy S10’un Blockchain ekosistemine dahil olması Pundi X için önemli çünkü buradaki ilk fintech uygulaması.

Samsung Blockchain Wallet’a XWallet’ın eklenmesiyle S10 kullanıcıları artık iki uygulama arasında kripto paraları taşıyabilirler. Pundi X’e göre kullanıcılar kripto paralarını güvenli bir şekilde saklamak için birikim hesabı gibi Samsung’un cüzdanını kullanırken ödeme yapmak için de bir nevi cari hesap olarak XWallet’ı kullanabilecekler.

Şirket bir de video yayınladı ve videoda XWallet’ın kullanıcılar tarafından Samsung Blockchain Wallet’a nasıl ekleneceği gösteriliyor:

XWallet’ın yakın zaman içinde XPOS’a entegre edilmesi bekleniyor. Bu da S10 kullanıcılarının daha fazla ödeme seçeneğine sahip olacakları anlamına geliyor. Mart ayında yeni Galaxy S10 serisini piyasaya süren şirket, önümüzdeki ay yeni Galaxy Note 10’u tanıtacak ve piyasaya sürecek. Yeni Galaxy Note 10’un da Galaxy S10 serisi gibi Blockchain destekli olması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner