Popüler Kripto Para Projesi Kapandığını Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Projesi Kapandığını Duyurdu

Cover Protocol, Mart ayında Yearn Finance'ten ayrıldıktan sonra kapandığını duyurdu.

cover protocol

Cover Protocol, Mart ayında Yearn Finance’ten ayrıldıktan sonra kapandığını duyurdu.

Katkıda bulunan “DeFi Ted” tarafından yapılan 5 Eylül tarihli duyuruya göre, zor durumdaki sigorta projesi Cover Protocol kapandı. Kalan hazine fonları, token sahipleri arasında dağıtılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geliştiriciler artık kullanıcı arayüzünü (UI) koruyamayacağından, topluluk üyelerinden fonlarını protokolden mümkün olan en kısa sürede çekmeleri isteniyor. Kapanış, geliştirme ekibinin aniden projeden ayrılmasının ardından geldi. “DeFi Ted”, geliştiricilerle ilgili hayal kırıklığını dile getirirken, geleceğin onlar için parlak göründüğünden de emin:

“Bununla birlikte, geliştirme ekibine kripto alanı dışındaki çabalarında en iyisini diliyoruz.”

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, COVER tokeni şu anda yüzde 16 oranında düştü.

Cover Protocol, Kasım ayında DeFi alanındaki liderlerden biri olan Andre Cronje’nin Yearn Finance ile birleşmesinin ardından öne çıktı. Ancak iki proje, ayrılma nedenini belirtmeden Mart ayı başlarında artık birlikte çalışmayacaklarını açıkladı.

Aralık ayı sonlarında Cover, bir madencilik saldırısına uğradı. Daha önce bildirildiği üzere, hacker 40 kentilyon token yaratmayı başardı ve bu da COVER fiyatını neredeyse hiç zaman kaybetmeden yüzde 96’dan fazla çökertti.

Neyse ki Cover için, saldırganın tüm tasfiye fonlarını iade edecek bir hacker olduğu ortaya çıktı. Ekip daha sonra sahipleri için bir tazminat planı hazırladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x