Yükleniyor...

Popüler Mağaza Walmart, Ekibi İçin Kripto Varlık Ürün Lideri Arayışında

Geçtiğimiz saatlerde LinkedIn'de yayınlanan bir iş ilanına göre, Amerika'nın en yaygın perakendecisi olan Walmart, bir kripto varlık ürün lideri arayışında.

walmart

Geçtiğimiz saatlerde LinkedIn’de yayınlanan bir iş ilanına göre, Amerika’nın en yaygın perakendecisi olan Walmart, bir kripto varlık ürün lideri arayışında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlan, firmanın dijital para birimi ve kripto para birimi ürün liderliği pozisyonunu doldurmak için “vizyoner bir lider aradığını” söyledi. Kişi, büyük mağaza için bir dijital para stratejisi oluşturacak. İlanda şu ifadeler yer aldı:

“Dijital Para Birimi stratejisini ve ürün yol haritasını geliştirmekten sorumlu olacaksınız. Dijital Para Birimleri/Kripto Para Birimi ve Blockchain ile ilgili teknolojilerde uzman olarak, ürün ve yetenek yol haritasının vizyonunu yönlendireceksiniz.”

Reklamda, kişinin ayrıca “kripto ile ilgili yatırımları ve ortaklıkları tanımlayacağı” belirtildi.

Kişinin hangi ürünleri piyasaya süreceği ilanda net değil. İş ilanı, Walmart rakibi Amazon’un kripto piyasasına büyük bir giriş yapmaya hazır olduğuna dair söylentilerin dolaşmasından haftalar sonra yayınlandı. Amazon’un da dijital para birimi ve blok zinciri ürün lideri için kendi iş ilanı vardır.

Yine de Amazon, Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak kabul edeceği yönündeki haberleri yalanladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x