Yükleniyor...

Popüler Trader: Bitcoin (BTC) Yatırımcılara ‘Kralın Kim Olduğunu’ Hatırlatacak

Popüler kripto para trader'ı Pentoshi, sosyal medyada Bitcoin'in (BTC) yakın gelecekte 40.

btc 2

Popüler kripto para trader’ı Pentoshi, sosyal medyada Bitcoin’in (BTC) yakın gelecekte 40.000 – 42.000 dolar bandına gelirse tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabileceğini ve “herkese nasıl biri olduğunu hatırlatacağını” inandığını açıkladı.

Trader, CryptoCompare verilerine göre Bitcoin fiyatının 47.000 dolardan yaklaşık 45.000 dolara düştüğü bir zamanda 200.000’den fazla takipçisine “satın alma zamanı” geldiğinde bu yıl ilk kez BTC yoğun rotasyon odağıyla devam edeceğini söyledi.

Pentoshi, bir kullanıcıya yanıt olarak attığı bir tweette, bunun kısa vadeli beklentisi olduğunu ve yakın gelecekte lider kripto para biriminin piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini göreceğimizi söyledi. Bununla beraber ayrıca uzun vadede Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Bildirildiği üzere, “The Wolf Of All Streets” podcast’ine ev sahipliği yapan kripto para trader’ı ve analist Scott Melker, Ethereum’un fiyatının 6 ila 12 ay içinde 10.000 dolara doğru yükseleceğini düşündüğünü, Bitcoin’in ise aynı miktarda altı rakamı görebileceğini açıklamıştı.

Veriler, son 24 saatlik dönemde, en iyi kripto para birimlerinin piyasadaki kırmızı denizin ortasında BTC’den daha düşük performans gösterdiğini gösteriyor. Söz konusu dönemde Bitcoin %3’ün biraz üzerinde düşerken, ETH yaklaşık %6 düştü, XRP, DOT, EOS, MATIC ve LINK ise %8’in üzerinde düştü.

Pentoshi’nin kısa vadeli tahmini, yakın zamanda Grayscale Bitcoin Trust’ta (GBTC) toplam 250.204 hisse satın alarak kripto para yatırımlarını artıran çeşitli kurumsal para yöneticilerine fayda sağlayacaktır.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 44.500 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x