Yükleniyor...
Sponsored

Popüler Trader Epik Ralli Öncesinde Bir Bitcoin (BTC) Düşüşü Daha Öngörüyor

Popüler bir kripto analisti ve trader, Bitcoin'in (BTC) geri dönüş yaşamadan önce başka bir düşüş daha yaşayabileceğini ifade ediyor.

btc ralli dusus

Popüler bir kripto analisti ve trader, Bitcoin’in (BTC) geri dönüş yaşamadan önce başka bir düşüş daha yaşayabileceğini ifade ediyor. Takma adıyla Capo olarak bilinen analist, 2Bitcoin’in toparlanmadan önce 30.000 doların altına düşeceğini düşündüğünü ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC, yazının yazıldığı sırada 37.600 dolardan işlem görüyordu ve geçen hafta %14, geçen ay ise %27’den fazla düştü. Ancak Capo, Bitcoin 30.000 doların altında konsolide olursa boğa piyasasının resmen sona ereceğine inanıyor.

“30.000 doların altında konsolide olursa, biter. Konsolidasyon, bu seviyenin altında destekten dirence bir kırılma + dönüş anlamına gelir. Şu anda 30.000 doların altında bir fitilden sonra oradan bir sıçrama yaşanacağını düşünüyorum.”

FJpFSGRWQAUxJxQ

Analistin grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in iki haftalık zaman diliminde 1999’dan 2009’a kadar S&P500’ün piyasa yapısını takip ettiği görülüyor. BTC senaryoyu takip ederse, 30.000 doların altındaki bir hareket, Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselecek bir konuma getirir.

Analist, Binance vadeli işlemlerine çok fazla arz eklendiğini ve bunun Bitcoin’in 30.000 doların altına düştüğü inancına katkıda bulunduğunu belirtiyor.

Binance vadeli işlemlerine çok fazla arz eklediler… bence 30.000 doların altına gelir.”

FJvXxNnXsAcdjMt

Capo, portföyünün %80’inin şu anda dolara sabitlenmiş stablecoin Tether’de (USDT) olduğunu söylüyor. Bitcoin 41.000 doların üzerinde konsolide olursa 30.000 doların altındaki tahminin geçersiz olacağına inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x