Yükleniyor...
Sponsored

Popüler Trader’a Göre Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Diğer Dört Altcoin İçin Sırada Ne Var?

Yakından takip edilen kripto para trader'ı, Ethereum rakipleri Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve diğer dört altcoin için ileride neler yaşanabileceğinden bahsetti.

analiz

Yakından takip edilen kripto para trader’ı, Ethereum rakipleri Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve diğer dört altcoin için ileride neler yaşanabileceğinden bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Anonim analist Altcoin Sherpa, Cardano’nun fiyatının potansiyel olarak nereye sıçrayabileceğine baktığını söyledi.

“ADA: Herkes sadece altcoinlere maruz kaldığından, iyi desteğin olduğunu düşündüğüm bir sürü alt grafik yapacağım. Bu, bu saatten önce sıçrama olmayacağı anlamına gelmez, ancak bunlar, fiyatların sonunda gidebileceği anlamlı destek seviyeleridir. Destek: 0,40 dolar.”

FJt AHfXoAYDPHc

Trader, Cardan’nun 1,00 dolar seviyesinin tutabileceğini söylüyor, ancak başarısız olursa, ADA’nın 0,40 dolara düşeceğini ifade ediyor.

Altcoin Sherpa ayrıca 15 dolar seviyesinde destek bulabileceğini söylediği Polkadot’u da (DOT) inceledi.

FJtyh1kWUAEHFd

Sıradaki kripto para, Altcoin Sherpa’nın 20 dolara kadar düşebileceğine inandığı merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos (ATOM). ATOM, yazının yazıldığı sırada 35 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

FJt2T3MXoAIM2Qg 2

Yatırımcının listesindeki bir diğer altcoin ise merkeziyetsiz finans (DeFi) ağı Terra. Altcoin Sherpa’ya göre, 30 ila 40 dolar arasındaki alan LUNA için önemli bir destek seviyesi olarak hizmet edebilir.

FJtx38 WUAYx rH

Sırada Altcoin Sherpa’nın 0.128 dolardan desteğin altına düşmesi durumunda satışı ateşleyebileceğine inandığı meme kripto varlığı Dogecoin (DOGE).

“Destek: 0,05 ABD doları.”

FJt2Gc4WYAQLICh

Altcoin Sherpa ayrıca, oyna-kazan blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity’ye (AXS) göz atıyor. Kripto trader’a göre, AXS, 35 dolar civarında destek seviyesini tutuyor.

FJt0DhYXMAIzdlN

Yatırımcının radarındaki son kripto para, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Kripto strateji uzmanına göre, LINK potansiyel olarak 12 dolardan bir geri dönüş görebilir.

FJtzRNGXsAcvQtN

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x