Yükleniyor...

Popüler Yazara Göre Bitcoin’in (BTC) Artışı, Altın, Gümüş ve Doları Aştı

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in altın ve diğer değer deposu varlıklara karşı mevcut avantajları hakkında fikirlerinden bahsetti

kiyosaki bitcoin ve gumus

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in altın ve diğer değer deposu varlıklara karşı mevcut avantajları hakkında fikirlerinden bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Zengin Baba, Yoksul Baba” ve finansal okuryazarlık, piyasalar ve varlıklarla ilgili diğer kitapların ünlü yazarı Robert Kiyosaki, değer depolamaya izin veren diğer varlıklara kıyasla “en büyük avantajı” sunduğunu söyleyerek Bitcoin’i övmek için Twitter’da paylaşımda bulundu. Ona göre BTC, fonların korunmasına yardımcı olur ve enflasyondan korunma işlevi görür.

Bitcoin çiçek açıyor, altın durgunlaşıyor, dolar düşüyor ve gümüş tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yüzde 50 altında. Kiyosaki, tweet’inde şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin patlıyor. Altın durgun. Gümüş tüm zamanların en yüksek seviyelerinin %50 altında. Dolar düşüyor. Gümüş en iyi, en düşük riskli, yüksek potansiyelli yatırımdır. Bitcoin en büyük yükselişe sahip. Dolar düşerken Bitcoin ve gümüş en iyi yatırımlardır.”

Yazar, Haziran ayında iki kez, “dünya tarihinin en büyük çöküşünün geleceğini” beklediğini tweetledi ve düşüşten satın almak ve buna karşı korunmayı artırmak için Bitcoin‘in 24.000 dolar seviyesine düşmesini beklediğini söyledi.

Bunu tweetleyerek, Mart ayında ABD Kongresi tarafından onaylanan 1,9 trilyon dolarlık teşvik planına atıfta bulunarak “en büyük balon büyüyor” diye yazdı.

Ağustos başladığında, küresel amiral gemisi kripto para birimi 40.000 dolar seviyesini kurtarmak için ivme kazandı. 23 Ağustos’ta PayPal, Birleşik Krallık’taki müşterilerinin PayPal hesaplarından kripto para çekmelerine yakında izin vereceğini açıkladıktan sonra kripto varlık Mayıs ayından bu yana ilk kez 50.000 doları aştı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x