Yükleniyor...
Sponsored

PowerTürk’te, Müzik Ödülleri İlk Kez NFT Olarak da Verilecek

Müzik dünyasında yılın en güçlü isim ve projelerinin seçildiği PowerTürk Müzik Ödülleri, 26 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek.

powerturkmuzikodulleriNFT

Müzik dünyasında yılın en güçlü isim ve projelerinin seçildiği PowerTürk Müzik Ödülleri, 26 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek. Türkiye’de bir ilke imza atılarak PowerTürk Müzik Ödülleri’nde sanatçılara ödülleri NFT olarak da verilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Müzik dünyasının merakla beklediği yılın en dikkat çeken projeleri ve isimlerinin belirlendiği PowerTürk Müzik Ödülleri, 26 Şubat Cumartesi 20:00’de PowerTürk TV, Power TV, PowerApp ve Türkiye’de ilk kez 360 derece yayınla PowerApp YouTube kanalında yayınlanacak.

Türkiye’de İlk Kez Sanatçılara NFT Olarak da Ödül Verilecek

powerturmuzik odulleri 1581925563

PowerTürk Müzik Ödülleri, unutulmaz bir şovla sahiplerini bulacak. Müzik severlerin oylarıyla belirlenen Türkiye’nin en güçlü isimlerine toplam 10 kategoride ödül ve bir de Hayat Boyu Başarı Ödülü verilecek. Bu sene yenilikçi ve teknolojik bir yaklaşımla PowerTürk Müzik Ödülleri sanatçılara NFT olarak da veriliyor. Türkiye’de ilk kez sanatçılara NFT olarak da takdim edilecek ödül, başarılarını ölümsüzleştirecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x