Yükleniyor...

PUBG’deki Görevleri Yerine Getirenlere Kripto Para Ödülü

Bluehole tarafından geliştirilen çok oyunculu bir video oyunu olan PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), çıktığı günden bu yana oyun meraklılarını kendisine bağımlı hale getirdi.

PUBG Kripto Para

Bluehole tarafından geliştirilen çok oyunculu bir video oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), çıktığı günden bu yana oyun meraklılarını kendisine bağımlı hale getirdi. Şimdi PUBG, Refereum şirketiyle birlikte oyun içi rekabeti farklı bir boyuta taşıyacak bir adım attı.

Daha önce Fortnite, Apex Legends ve Battlefield gibi oyunlara getirdiği ödül sistemiyle adından söz ettiren Refereum, şimdi de PUBG için kolları sıvadı. Bluehole Studio ile Refereum.io arasında yapılan işbirliğiyle Referum’a PUBG API’lerine erişim izni verildi.

Refereum CEO’su Dylan Jones yapmış olduğu açıklama ile işbirliğinin sonucunda 20 Ağustos’a kadar sürecek ilk kampanyayla belirlenen görevleri yerine getiren oyunculara 5.000 dolar değerinde kripto para dağıtılacağını duyurdu.

Jones, ”PUBG’nin yapımcısı olan Bluehole Studio ile yapmış olduğumuz anlaşmayla PUBG giriş sistemine özel erişim hakkı elde ettik. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu da görev sistemimizi PUGB API’leri ile sıkı bir şekilde bütünleştirdik. İlk başlattığımız kampanya 20 Ağustosa kadar sürecek. Bu süre zarfında belirlediğimiz görevleri yapan oyunculara 5.000 dolar değerinde kripto para dağıtacağız.” dedi.

2017 yılında faaliyete geçen ve Twitch gibi platformlardaki ödeme sağlayıcılarına rakip olan Refereum’un temel amacı, oyun geliştiricileri, oyuncular ve steamer’lar arasındaki para akışını Blockchain’e taşıyor. Bu şekilde aracılara gerek olmadan hem geliştiriciler için pazarlama harcamaları düşüyor, hem de geliştiriciler steamer’lar ve onların izleyici kitlesi arasında güçlü bir doğan bağ kurulması hedefleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x