Yükleniyor...

Quentin Tarantino’nun, ‘Pulp Fiction’ Filminin NFT’leri Davaya Rağmen Satışa Çıkıyor

Usta yönetmen Quentin Tarantino, Pulp Fiction filminin daha önce görülmemiş ve kesilmemiş altı sahnesini NFT olarak açık arttırmaya çıkarmıştı

Quentin Tarantino

Usta yönetmen Quentin Tarantino, Pulp Fiction filminin daha önce görülmemiş ve kesilmemiş altı sahnesini NFT olarak açık arttırmaya çıkarmıştı. Ardından Pulp Fiction ve diğer birçok Tarantino filminin yapımcılığını üstlenen Miramax, filmin haklarına sahip olduğu iddiasıyla Tarantino’ya dava açmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Quentin Tarantino bugün günü yaptığı açıklamada, filmin yapımcılığını yapan Miramax ile arasındaki davaya rağmen, ‘Pulp Fiction’ NFT koleksiyonunun satışta olduğunu duyurdu.

‘Pulp Fiction’ NFT’leri 17-31 Ocak Arasında Açık Artırmaya Çıkıyor

pulp fiction

Tarantino ve gizlilik odaklı blok zinciri kurucusu SCRT Labs, ‘Pulp Fiction’ senaryosunun altı bölümünü 17 Ocak ile 31 Ocak arasında açık artırmaya çıkarmayı planlıyor.

NFT’leri satın almak için açık artırmaya ön kayıt yaptırmak gerekiyor. Müzayede için kayıtlar 10 Ocak’ta başlıyor. Koleksiyonundaki NFT’ler, Ethereum blok zincirine dayanıyor ve kullanıcıların bir NFT satın alabilmek için ETH veya ETC-20 uyumlu kripto paralara sahip olmaları gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x