Raoul Pal, Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Üç Ek Altcoin'in 2022 Yılında Parlayacağını Düşünüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Raoul Pal, Terra (LUNA), Avalanche (AVAX) ve Üç Ek Altcoin’in 2022 Yılında Parlayacağını Düşünüyor

Real Vision CEO'su Raoul Pal, Layer 1 altcoinlerinin ve birlikte çalışabilirlik sunan blockchain ağlarının parlamasını beklediğinden, bu beş altcoinin bu yıl iyi performans göstereceğini söyledi.

pal altcoin bitcoin

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Layer 1 altcoinlerinin ve birlikte çalışabilirlik sunan blockchain ağlarının parlamasını beklediğinden, bu beş altcoinin bu yıl iyi performans göstereceğini söyledi.

CoinMarketCap’ten Jessica Walker ile gerçekleştirdiği yeni röportajında Pal, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) her birinin kendi sebepleriyle “temel yatırımlar” olarak hareket ettiğini söylüyor.

“Buna ağ etkileri ve kripto içinde hangi ağların büyüdüğü açısından bakıyorum. Yani Ethereum, geliştirici sayısı ve ona yatırım yapan insan sayısı açısından en büyük, en sağlam ağ türüdür. Bu da onu temel yatırımlarınızdan biri yapar. Bir numara olan Bitcoin, başka bir temel yatırımdır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Real Vision CEO’su, diğer 5 altcoin’in; Ethereum (ETH) rakipleri Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) ile zincirler arası ağ Quant (QNT) olduğunu söyledi.

“Bu Layer-1’leri görüyoruz, Terra, Avalanche ve muhtemelen Solana gibi şeyler. Sanırım 2022 birlikte çalışabilirlik yılı olacak, bu yüzden bize bu fırsatları verebilecek Polygon ve Quant’a da bakıyoruz.”

Pal ayrıca 2022’nin merkeziyetsiz finans (DeFi), NFT’ler ve sosyal tokenlar için yükseliş yılı olmasını beklediğini söyledi.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Dubai, Abu Dabi, Kuveyt ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere bankalar ve devlet varlık fonları gibi büyük yatırımcılardan daha fazla kripto para benimsemesini beklediğini söyledi.

“Bankaların esasen bilançolarında değil, ticaret defterlerinde olacağını düşünüyorum. Daha fazla emeklilik fonu ve kurumsal yatırımcı göreceğimizi düşünüyorum ve bence bu yıl egemen servet fonunun yılı olabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x