Raoul Pal'a Göre Ethereum (ETH), Kesinlikle Bitcoin'i (BTC) Geçecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Raoul Pal’a Göre Ethereum (ETH), Kesinlikle Bitcoin’i (BTC) Geçecek

Real Vision CEO'su Raoul Pal, Ethereum'un (ETH) piyasa değeri açısından lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) "kesinlikle" geçeceğini söyledi.

pal

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) piyasa değeri açısından lider kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) “kesinlikle” geçeceğini söyledi.

The Stakeborg Talks ile yeni bir YouTube röportajında konuşan ​​popüler isim, Ethereum ağının mevcut hızının ve büyümesinin gelecekte Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini gösterdiğini söylüyor. ETH’nin BTC’nin piyasa değerini geçip geçmeyeceği sorulduğunda Pal, kendinden emin bir şekilde yanıtlıyor:

“Evet, kesinlikle geçecek. Kesinlikle.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pal ayrıca, iki kripto varlığını karşılaştırmanın pek bir anlamı olmadığı konusunda da uyarıyor.

“Biri değerin interneti, diğeri ise bir değer deposu. Onlar aynı şey değil. Dünyadaki tüm cep telefonu ağlarının değeri altından çok daha değerli ama kimse onları karşılaştırmıyor. Bu aptalca. Ama insanlar bu ikisini karşılaştırıyor. Şu an Bitcoin önde olabilir ama bunlar değişebilir. İlla flippening olmasına gerek yok. Belki başka bir şey olur. Tamamen açık bir zihnim var.”

Ethereum’un şu anki mevcut piyasa değeri yaklaşık 452.9 milyar dolar, yani Bitcoin’in 903 milyar doların üzerinde olan piyasa değerinin kabaca yarısı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x