Yükleniyor...

Reese Witherspoon, World of Women NFT’leri İçin Film Yapmayı Planlıyor

Amerikalı oyuncu ve yapımcı Reese Witherspoon'un medya şirketi Hello Sunshine, erkek egemen NFT endüstrisinde kadınlar için fırsatlar yaratmayı hedefliyor.

World of Women NFT koleksiyonu

Amerikalı oyuncu ve yapımcı Reese Witherspoon’un medya şirketi Hello Sunshine, erkek egemen NFT endüstrisinde kadınlar için fırsatlar yaratmayı hedefliyor.

Witherspoon, Hello Sunshine aracılığıyla Wild, Gone Girl, Big Little Lies ve Little Fires Everywhere gibi kitapları, filmlere ve TV şovlarına dönüştürdü.

hello sunshine

Şimdi aynısını NFT koleksiyonuyla yapmaya hazırlanıyor.

Perşembe günü duyurulan yeni bir anlaşma ile Hello Sunshine, Ethereum NFT koleksiyonu World of Women’a (WoW) dayanan uzun metrajlı filmler ve televizyon dizileri geliştirecek.

World of Women NFT’leri, sanatçı Yam Karkai tarafından oluşturulan NFT profil resmi (PFP). Witherspoon ve aktris Eva Longoria, Twitter PFP’lerini WoW NFT’leri olarak değiştirmişti.

Witherspoon, konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Kripto ve NFT alanına erkekler hakim olsa da, medya ve teknolojideki bu büyük değişimde kadınlar da yer aldığı World of Women gibi ilham verici liderler var.”

World of Women 50.000’en fazla NFT eseriyle, OpenSea’de 10 ETH (yaklaşık 29.000 dolar) taban fiyatı ile şimdiye kadarki en başarılı kadın odaklı NFT koleksiyonu. WoW şu anda OpenSea’nin tüm zamanların en iyi NFT koleksiyonlarında 21. sırada bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner