Ripple, 1 Milyar XRP'nin Kilidini Açtı • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple, 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

Whale Alert'e göre, Ekim ayının ilk gününde, Ripple dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı, son altı saat içinde hesabından bir milyar XRP'nin kilidini açtı.

ripple

Whale Alert’e göre, Ekim ayının ilk gününde, Ripple dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı, son altı saat içinde hesabından bir milyar XRP’nin kilidini açtı. Ayrıca, bu miktarın yarısından fazlasını hareket ettirerek 114,2 milyon XRP transferine katıldı.

San Francisco merkezli blok zinciri devi Ripple, 1 Ekim’de, emanet hesabından 1 milyar doların üzerinde bir XRP miktarı aldı. 500 milyon olacak şekilde iki işlemde yapıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu, Ripple tarafından 2017’den beri otomatik olarak düzenli gerçekleşen programlanmış bir işlemdir. Bu düzen aylık yayınların başlangıçta 55 ay sürmesi olarak planlanmıştı, bu da şirketin 2022’de emanet hesabından fon açmayı durduracağı anlamına geliyor.

Bir milyar XRP serbest bırakıldıktan sonra, 800-900 milyonu Ripple’ın çok fazla fona ihtiyacı olmadığı için emanette kilitlenir. Geri kalanı XRP’nin likiditesini desteklemek için kullanılır, Kripto varlık işlem platformlarına veya şirketin müşterilerine, ortaklarına (küresel finans kurumlara) gönderilir.

Ripple’ın web sitesinde, şu anda şirket tarafından tutulan miktar 5,939,797,396. Emanet edilen toplam miktar 47.300.000.013 XRP’dir ve bu 19 Eylül itibariyle Ripple tarafından 46.750.439.262 XRP dağıtılmıştır.

Ayrıca Whale Alert tarafından bildirildiği üzere Ripple, son 16 saat içinde her biri 20 milyon XRP taşıyan üç işlem gerçekleştirdi. Fonlar, alternatif kripto varlık adresleri RL18-VN ve RL43-EE’ye taşındı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x