Yükleniyor...

“Ripple Başarılı Olunca, XRP de Başarılı Olacak Diye Bir Şey Yok”

Anthony Pompliano, TechCrunch'ın kurucusu Michael Arrington ile bir sohbet gerçekleştirdi.

Anthony Pompliano

Anthony Pompliano, TechCrunch’ın kurucusu Michael Arrington ile bir sohbet gerçekleştirdi. Pompliano, konuşmasında Ripple’in kripto parasıyla ilgili farklı görüşlerini ileterek hem Bitcoin ve XRP hakkında açıklama yaptı.

Yapılan podcast esnasında Arrington XRP’ye olan ilgisini paylaştı ve geçmişte Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ile işbirliği yapmasından bahsetti. Ancak Pompliano’nun XRP’ye karşı tutumu, Arrington’unki ile pek de benzer olmadı.

Konuşmaları sırasında Arrington, 2017 yılında kız arkadaşı tarafından tanıtılan birkaç ICO yatırımından önemli getiriler elde ettikten sonra kripto para endüstrisine nasıl katıldığına dair bir hikaye paylaştı. TechCrunch kurucusu daha sonra Ripple’ı o zamanın en iyi kripto şirketi olarak keşfetti ve kendi kripto hedge fonunu kurmak için yardım ararken Brad Garlinghouse ile buluşma ayarladı. Arrington, vergi gerekçesiyle Ripple’in fon konusunda doğrudan yardım yapmadığını ancak piyasada görünür hale gelmesine yardımcı olmak için çok yardım sağladığını söyledi.

Neden Satın Aldıklarını Anlamıyor

Pompliano, XRP’yi Ripple ürünlerinin bir parçası olarak aldığını belirtti, ki bu da bankaların çalışmalarını iyileştirmesini sağlayan bir yazılımdır. Popüler ismin anlamadığı şey, insanların neden XRP satın aldıkları ve fiyatının gelecekte artmasını umut ettikleridir.

Ona göre eğer Ripple başarılı olursa, bu XRP de başarılı olacak anlamına gelmemektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner