Yükleniyor...

Ripple CEO’su Garlinghouse, Gary Gensler ile Görüşmeyi Umuyor

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, yeni SEC lideriyle bir konuşma yapmayı umuyor.

gary

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni SEC lideriyle bir konuşma yapmayı umuyor.

Blockchain şirketi Ripple, bu ay sonunda SEC’in yeni başkanı olarak onaylanması beklenen kripto meraklısı MIT profesörü Gary Gensler’a bel bağladı. Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında ​​bir anlaşma olasılığı olup olmadığı sorulduğunda, CEO Brad Garlinghouse, yeni bir yönetimle bu tür konuşmaları “yeniden gözden geçirmeyi” umduğunu söyledi:

“Umarım, SEC’e yeni bir yönetim geldiğinde, bu konuşmalardan bazılarını yeniden gözden geçirme fırsatı vardır. Ekibini işe aldıktan sonra yeni liderle sohbet etme fırsatı var ve Ripple ve gerçekten tüm kripto para endüstrisi için ne yapılabilir?”

Ripple, “Şiddetle” Savaşmaya Hazır

Garlinghouse, Aralık ayı sonunda eski SEC başkanı Jay Clayton tarafından getirilen bomba şikayetinin XRP’nin sekiz yıldır işlem görmesinden bu yana mantıklı olmadığını savunmaya devam ediyor. Dava dördüncü ayına uzanırken, Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen ile birlikte davalı olan yönetici, şirketinin davayla “şiddetle” mücadele edeceğini söylüyor.

“Aslında, onunla şiddetle mücadele etme niyetindeyiz. Bizim bakış açımıza göre, burada olanlar sadece Ripple aleyhine açılan bir dava değil, gerçekten kripto para endüstrisine tamamen aykırı.”

Bitcoin’in Enerji Verimliliği Sorunu

SEC, Ripple’ın Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgelerin üretimini zorlama hareketini, Ripple’ın en iyi iki kripto para birimi ile XRP arasındaki ayrımı mükemmel bir şekilde anladığına işaret ederek engellemeye çalışıyor.

Garlinghouse röportajında ​​Bitcoin’in “gerçek bir sorunu çözdüğünü” söyledi:

“Bitcoin’in bu varlık sınıfına yatırım yapmak isteyen insanlar için gerçek bir sorunu çözdüğünün çok açık olduğunu düşünüyorum.”

Garlinghouse yine de, Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates’i destekleyerek, Bitcoin’in çevresel etkisi konusunda bir kez daha uyarıda bulundu.

“Bir Bitcoin işlemi, yakılan yaklaşık 75 galon benzine eşdeğerdir.”

Garlinghouse XRP’nin Bitcoin’den “yaklaşık 100 kat” daha enerji verimli olduğunu ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x