Yükleniyor...

Ripple CEO’su, SEC ile Olan Dava İçin 100 Milyon Doların Üzerinde Harcama Yapacaklarını Söyledi

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, SEC ile olan davanın şirkete olan maliyeti üzerine konuştu.

brad

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC ile olan davanın şirkete olan maliyeti üzerine konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Garlinghouse, dava sonuca ulaşana dek Ripple’ın yasal ücretlere 100 milyon dolardan fazla harcama yapacağını dile getirdi.

“Gerçekler ve yasalar bir kenara, SEC ile olan mücadelemiz için 100 milyon doların üzerinde harcama yapmış olacağız. Bu mücadele yalnızca Ripple için değil tüm endüstri için”

Garlinghouse’a göre SEC ile karşı karşıya gelinen davalarda, astronomik maliyetler her zaman düzenleyici kurum lehine çalıştı. Ona göre SEC, şirketleri anlaşma yapmaya zorluyor.

Garlinghouse’a göre SEC, kripto işletmelerinin bir çoğunun yasal itirazda bulunmak için gerekli kaynağa sahip olmamasına güveniyor.

“SEC, şirketleri anlaşmaya zorluyor çünkü (kripto şirketleri) mücadele etmeyi göze alamıyor”

Ripple CEO’su, niçin anlaşmaya varılmadığına ilişkin bir soruya yanıt olarak, kendilerinin bunu yapması halinde tüm kripto şirketlerinin benzer bir yol izleyeceğini kaydetti. Garlinghouse’a göre devam eden yasal süreç, yalnızca Ripple için değil tüm kripto şirketleri için önem arz ediyor.

SEC Başkanı Gary Gensler, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Bitcoin harici kripto paraların büyük çoğunluğunun menkul kıymet olduğunu dile getirirken, Ethereum hakkında keskin bir yanıt vermekten kaçındı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x