Anasayfa Haberler Ripple'dan Coil Platformuna 1 Milyar XRP'lik Hibe!

Ripple’dan Coil Platformuna 1 Milyar XRP’lik Hibe!

XRP’nin ihraççısı Ripple, eski CTO’su Stefan Thomas tarafından kurulan sosyal medya ve çevrim içi ödeme sistemi Coil’e 1 milyar XRP hibe etmeye hazırlanıyor.

Ripple’ın girişimlerinden Xpring’in bugün yaptığı açıklamaya göre, Coil’e 1 milyar adet XRP (yaklaşık 265 milyon dolar) hibe edilecek.

Coil, geçtiğimiz yıldan bu yana oldukça kapsamlı bir sosyal medya ağı olma planları yapıyor. Coil, bu planı kapsamında fotoğraf paylaşım platformu Imgur’a 20 milyon dolarlık bir yatırım yaptı ve ayrıca video paylaşım sitesi Cinnamon’la da bir ortaklık girişiminde bulundu.

Coil, üyelerine de para kazandırma taahhütünde bulunuyor. Platformun kullanıcıları paylaştıkları fotoğraf veya video paylaşımları karşılığında para kazanabiliyorlar. Blog yazarları da kaleme aldıkları yazılar karşılığında kazanç sağlayabiliyorlar.

Ripple’ın 1 milyar XRP’lik hibesi platforma olan güvenini ortaya koyuyor ve eğer ki Instagram veya YouTube kadar başarılı olunabilirse şüphesiz bunun XRP’ye yansıması son derece olumlu olacak.

CoinDesk’e açıklamalarda bulunan Stefan Thomas, Coil’de içerik oluşturan önemli kullanıcıların şimdiden binlerce dolar kazanmaya başladıklarını ifade etti. Thomas’ın değindiği içerik oluşturucularından birisi de müzisyen Riley Q, Hudor gibi blog yazarları.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları