Yükleniyor...

Ripple’dan Coil Platformuna 1 Milyar XRP’lik Hibe!

XRP'nin ihraççısı Ripple, eski CTO’su Stefan Thomas tarafından kurulan sosyal medya ve çevrim içi ödeme sistemi Coil’e 1 milyar XRP hibe etmeye hazırlanıyor.

Ripple XRP Coil

XRP’nin ihraççısı Ripple, eski CTO’su Stefan Thomas tarafından kurulan sosyal medya ve çevrim içi ödeme sistemi Coil’e 1 milyar XRP hibe etmeye hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple’ın girişimlerinden Xpring’in bugün yaptığı açıklamaya göre, Coil’e 1 milyar adet XRP (yaklaşık 265 milyon dolar) hibe edilecek.

Coil, geçtiğimiz yıldan bu yana oldukça kapsamlı bir sosyal medya ağı olma planları yapıyor. Coil, bu planı kapsamında fotoğraf paylaşım platformu Imgur’a 20 milyon dolarlık bir yatırım yaptı ve ayrıca video paylaşım sitesi Cinnamon’la da bir ortaklık girişiminde bulundu.

Coil, üyelerine de para kazandırma taahhütünde bulunuyor. Platformun kullanıcıları paylaştıkları fotoğraf veya video paylaşımları karşılığında para kazanabiliyorlar. Blog yazarları da kaleme aldıkları yazılar karşılığında kazanç sağlayabiliyorlar.

Ripple’ın 1 milyar XRP’lik hibesi platforma olan güvenini ortaya koyuyor ve eğer ki Instagram veya YouTube kadar başarılı olunabilirse şüphesiz bunun XRP’ye yansıması son derece olumlu olacak.

CoinDesk’e açıklamalarda bulunan Stefan Thomas, Coil’de içerik oluşturan önemli kullanıcıların şimdiden binlerce dolar kazanmaya başladıklarını ifade etti. Thomas’ın değindiği içerik oluşturucularından birisi de müzisyen Riley Q, Hudor gibi blog yazarları.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x