Yükleniyor...

Ripple CTO’su David Schwartz, Bitcoin’lerini (BTC) Neden Satıyor?

Eski finansal sistemin başarısızlığına tanık olduktan sonra Satoshi Nakamoto, 11 yıl önce Bitcoin'i yaratmıştı.

ripple sells xrp

Eski finansal sistemin başarısızlığına tanık olduktan sonra Satoshi Nakamoto, 11 yıl önce Bitcoin’i yaratmıştı. Yine de, herkes Bitcoin’in vaat ettiği finansal ütopya kavramının hayranıdır denilemez. Örneğin ABD Başkanı Donald Trump, kripto para birimlerine pek dostane bakmıyor. Bu kişilerin arasında Mark Cuban ve Warren Buffett gibi milyarderler de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para alanı dışındaki birisinin, lider kripto para biriminin üzerine çamur atmaya çalışması sürpriz değil. Ancak bunu bir endüstri lideri yaptığında, bu olay ses getirir. Birkaç saat önce bazı kripto para meraklıları ile Twitter’da yaptığı konuşmada Ripple CTO’su David Schwartz, yıllardan beri Bitcoin stoklarını boşalttığını açıkladı.

Schwartz; milyonlarca BTC’ye sahip olmadığını belirtti. Blockstream CEO’su Adam Back’in hala Bitcoin yanlısı olup olmadığı, ayrıca BTC’yi satın almak için XRP satıp satmadığı sorulduğunda Schwartz; bu sorulara kocaman bir hayır diyerek cevap verdi.

Amiral gemisi olarak adlandırılan kripto para birimi yükselişe devam ederken, dijital varlıkla ilişkisindeki “risk seviyesi” nedeniyle Schwartz, paralarını son birkaç yıldır yavaş yavaş sattığını açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x