Yükleniyor...

Ripple Destekli MoneyGram’dan Yeni İşbirliği

Ödeme devi MoneyGram, 200’den fazla ülkeye milyonlarca eWallet kullanıcısı için P2P havaleleri sağlamak üzere Dijital Finansal Hizmetler ile işbirliği yapıyor.

moneygram

Ödeme devi MoneyGram, 200’den fazla ülkeye milyonlarca eWallet kullanıcısı için P2P havaleleri sağlamak üzere Dijital Finansal Hizmetler ile işbirliği yapıyor.

Yakın zamanda yapılan bir basın açıklamasına göre Ripple’ın ortağı MoneyGram’ın dolaylı olarak Dubai İslam Bankası’na bağlı bir şirket olan Digital Financial Services ile işbirliği yaptığı belirtildi. Ortak girişim, eWallet kullanıcılarının çok çeşitli mobil cüzdan operatörleri aracılığıyla iki yüzden fazla ülkeye hızlı ve düşük maliyetli ödemeler yapmalarını sağlayacak.

MoneyGram Genişleyecek

PR Newswire tarafından yayınlanan basın bülteni, MoneyGram’ın Ortadoğu’daki varlığını genişletmek ve küresel dijital büyümeyi ilerletmeye devam etmek için DFS ile ortaklık kurmayı seçtiğini söylüyor.

MoneyGram’dan Grant Lines Birleşik Arap Emirlikleri’nin dünyanın en büyük havale ülkelerinden biri olduğuna dikkat çekti.

EWallet’in sahibi Digital Financial Services’dir. Firma, MoneyGram ile işbirliği yaparak, müşterilerinin iki yüzden fazla ülkeye havale göndermesini sağlayacaktır. EWallet müşterilerine bir mobil uygulama üzerinden para çekme imkanı sunuyor. Bunu kullanmak için, bir ID’niz ve yerel bir telekom operatörü tarafından sağlanan bir sim kartınız olması gerekir.

John McAfee: XRP Değersiz

John McAfee yakın zamanda bir tweet ile Ripple’ın XRP’sini ‘değersiz’ bir varlık olarak adlandırdı ve MoneyGram’ın kullanıcılarına bu token’ın kullanımını sunmadığı konusunda ısrar etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner