Yükleniyor...

Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Arz Planı Olduğunu Doğruladı

Consensus 2021'de konuşan Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Ripple'ın SEC'e karşı açılan davadan sonra halka açılmayı planladığını doğruladı.

Brad Garlinghouse 1

Consensus 2021’de konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın SEC’e karşı açılan davadan sonra halka açılmayı planladığını doğruladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple Labs, SEC davası sonuçlandıktan sonra halka arz edilmiş bir şirket olmayı planlıyor. Şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, Consensus 2021’de bunu doğruladı.

Çarşamba günü gerçekleşen Consensus 2021’de konuşan Garlinghouse, şirketin ilk olarak 2020’nin başlarında nasıl halka açılabileceğine dair seçenekleri incelediğini söyledi. Ancak SEC’in bu yılın sonlarında açtığı dava bu planların duraklamasına neden oldu. Bununla birlikte, Ripple dava sona erdikten sonra hala bu yola girmeyi planlıyor. Şimdiye kadar firma, davada ufak kazanımlar elde etmiş görünüyor.

Galirghouse, “Ripple’ın halka arz edilmiş bir şirket olma olasılığı bir noktada çok yüksek” yorumunu yaptı ancak “SEC davasının” önemli bir engel olduğunu kabul etti. SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao, Garlighouse’dan bir ay önce Ripple’ın SEC davasından sonra halka açılacağını söylemişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x