Anasayfa Haberler Ripple'ın Teknolojisi Bir Havale Şirketinin İşlerini Bir Gecede %800 Artırdı!

Ripple’ın Teknolojisi Bir Havale Şirketinin İşlerini Bir Gecede %800 Artırdı!

Geçtiğimiz günlerde Singapur’da Bloomberg’e konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın temelde SWIFT’den daha iyi performans gösterdiğini, ancak her iki şirketin de aynı hedefe hizmet ettiği yeni dünya düzeninin bir parçası olmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ripple’ın bir gün SWIFT’ten daha iyi bir performans gösterip gösteremeyeceği konusundaki soruya Garlinghouse’un verdiği cevap çok netti: “bunu zaten yaptık”. Ripple CEO’su şu anda 100’den fazla bankanın (hali hazırda SWIFT ile çalışan bankalar) para transferi konusunda Ripple’ın teknolojisini kullandığını ve bunun gerçekten ilerleme kaydettiklerinin bir göstergesi olduğunu belirtiyor.

Garlinghouse, kısa süre önce para transferi konusunda Ripple’ın teknolojisini kullanmaya başlayan ismini paylaşmadığı bir havale şirketinden bahsetti. Ripple teknolojisi sayesinde şirketin işlem komisyon ücretlerinin 20 dolardan 2 dolara kadar düştüğünü aktaran Garlinghouse, şirketin işlerinin sadece bir gecede yüzde 800’den fazla artırdığını açıkladı.

Ripple’ın baş yöneticisi, Ripple’ın teknolojisini kullanan bankaların gelecekte başarılı bir şekilde iş dünyasındaki hakimiyetlerini koruyacaklarının altını çiziyor. Garlinghouse, Ripple’ın SWIFT’in baş edemediği sorunlarla başa çıkabildiğine inanıyor. Ona göre, Ripple, zaten yeni dünya düzeninin bir parçası ve gelecekte SWIFT ile birlikte çalışabilecek.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları