Yükleniyor...

Ripple, Umman’ın En Büyük İkinci Bankası BankDhofar ile Ortaklık Kurdu

Ripple, RippleNet aracılığıyla sınır ötesi mobil ödemeleri kolaylaştırmak için Umman'ın en büyük ikinci bankası olan BankDhofar ile ortaklık kurdu.

ripple ummanin en buyuk ikinci bankasi bankdhofar ile ortaklik kurdu 1

Ripple, RippleNet aracılığıyla sınır ötesi mobil ödemeleri kolaylaştırmak için Umman’ın en büyük ikinci bankası olan BankDhofar ile ortaklık kurdu. Duyuru Ripple’ın blog sitesi üzerinden yapıldı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ortaklık, Bank Dhofar’ın Ripple’ın küresel ödeme ağına katıldığı ve Hindistan’a gerçek zamanlı ödemeler için Hindistan’ın özel sektör bankası IndusInd Bank ile bağlantı kurabileceği anlamına geliyor. 

Bank Dhofar müşterileri, BankDhofar’ın mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla Hindistan’daki mevduat hesaplarına 1.000 OMR’ye kadar (yaklaşık 2.600 ABD Doları) anında transfer yapabilecekler.

Ripple’ın Güney Asya ve Orta Doğu genel müdürü Navin Gupta konu hakkında şunları söyledi:

”Yaklaşık yarım milyon kişiyle, Hint topluluğu Umman Sultanlığı’ndaki en büyük göçmen topluluktur ve Bank Dhofar bunların birçoğuna Umman’daki en büyük ikinci banka olarak hizmet vermektedir. Salgına rağmen, insanların hala sevdiklerine eve para göndermesi gerekiyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x