Yükleniyor...

Ripple (XRP), Bu Borsada Relist Ediliyor

Ripple (XRP), SEC davasıyla birlikte birçok borsa tarafından delist edilmiş ve uzunca bir süre çeşitli sıkıntılarla boğuşmak durumunda kalmıştı.

XRP 3

Ripple (XRP), SEC davasıyla birlikte birçok borsa tarafından delist edilmiş ve uzunca bir süre çeşitli sıkıntılarla boğuşmak durumunda kalmıştı. Şimdi ise Ripple için güzel bir haber geldi. İsviçre merkezli kripto para borsası Lykke, Ripple’ı yeniden listelemeye karar verdi. Lykke’nin CEO’su Richard Olsen, Twitter üzerinden şu açıklamayı yaptı.

“RelistXRP kampanyasından ötürü heyecan duyuyoruz. Blockchain teknolojisi ile geleneksel finans arasındaki boşluğu doldurmak bizim hedeflerimiz arasındadır. XRP de bu hedefe ulaşmamızın temelinde yer alıyor. Bu ilerisi için büyük bir adım.”

18 Ocak’ta Lykke, SEC’in Ripple’a karşı açtığı dava sebebiyle, XRP ticaretini ve mevduatlarını durdurmuştu. Davanın ardından Coinbase ve Binance US da, XRP’yi delist ettiklerini açıklamışlardı.

Ripple destekçileri de seslerini duyurabilmek için Twitter üzerinden #RelistXRP kampanyası başlattılar. Görünen o ki kampanya ilk başarısını yakalamış gibi görünüyor.

Yazı kaleme alınırken XRP, 0,552147 $’dan işlem görüyor. Varlığın değeri son 24 saat içerisinde %7.7 oranında artmış durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x