Yükleniyor...

Ripple (XRP) CTO’su, Elon Musk’la Aynı Yaklaşımı Benimsemek İstediğini Söylüyor

Ripple (XRP) CTO'su David Schwatz, Elon Musk'ın son tweet'i hakkında ironik bir paylaşımda bulundu.

schwartz

Ripple (XRP) CTO’su David Schwatz, Elon Musk’ın son tweet’i hakkında ironik bir paylaşımda bulundu.

Tartışma, Starlink ve Afganistan hakkındaydı. Eski bir donanma istihbarat subayı olan Lyla Kohistany, Elon Musk’ın bölge üzerinde gökyüzünü Starlink uygularıyla doldurmasını ve böylece ABD ordusunun Afgan ortaklarıyla telsiz iletişimini sürdürmesini sağlamasını önerdi.

Popüler bir YouTuber, oyuncu, programcı ve astrofizikçi olan Scott Manley, Elon Musk’ın Afganistan yakınlarında Starlink için bir uydu bağlantısı istasyonu kurmak için başka bir ülkenin daha yardımı gerektiğini ifade etti. Ancak bir harita da paylaşan Manley, çevreye bakıldığında bunun oldukça zor olabileceğini söyledi.

Musk, Konuyla İlgili Ne Düşünüyor?

Musk, Starlink’in fırlatacı uyduların lazer bağlantıları ile donatılacağını ve bu sebeple herhangi bir istasyona ihtiyacı olmadığınısöyledi.

CNBC’den bir uzay muhabiri Michael Sheetz’in yaklaşımın mevzuata uygunluğu açısından nasıl çalıştığına ilişkin sorusunu yanıtlayan Musk, temelde bununla ilgilenmediği belirtti.

“Gökyüzüne yumruk sallayabilirler”

Ripple CTO’sundan Yorum Geldi

Ripple CTO’su David Schwartz, düzenleyici uyumluluğa Elon Musk’la aynı yaklaşımı benimsemeyi çok istediğini ancak bunun Ripple için imkansız olduğunu belirterek, iğneleyici bir yorumda bulundu.

“Keşke Elon’un mevzuata uygunluk yaklaşımını benimseyebilseydim”

Ripple Labs şu anda SEC ile olan davasında mücadele etmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x