Yükleniyor...

Ripple (XRP), En Hayırsever Şirketler Arasında Yer Aldı

Blokzinciri şirketi Ripple, en hayırsever şirketler arasında gösterildi.

ripple 2

Blokzinciri şirketi Ripple, en hayırsever şirketler arasında gösterildi.

En ünlü blokzinciri şirketlerinden olan Ripple, San Francisco Business Times tarafından, San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki en cömert şirketler arasında gösterildi.

Ripple, yaptığı yardımlarla en cömert üçüncü hayırsever şirket olarak seçildi.

Ripple’ın geçtiğimiz yıl Bay Area hayır kurumlarına yapmış olduğu nakit para yardımları 54 milyon doları aştı.

Ripple ile birlikte teknoloji şirketi Cisco ve savunma sanayi şirketi Lockheed Martin de en hayırsever kurumlar arasında yer aldı.

Listenin tepesinde ise Montain View merkezli bir gayrimenkul yatırım şirketi olan The Sobrato Organization yer alıyor. Şirketin yapmış olduğu yardımlar 92 milyon doları aşmış durumda.

Blokzinciri şirketi, bölgedeki ekonomik etkinliği artırmak için San Francisco merkezli bir kuruluş olan Tipping Point ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Ripple, 2018 yılında da finansal katılım girişimlerine 25 milyon dolarlık fon sağlayacağını açıkladı.

Bununla birlikte Ripple’ın SEC ile olan yasal mücadelesi devam ediyor. Geçtiğimiz gün Ripple Baş Hukuk Danışmanı Stuart Alderoty, SEC’in kripto şirketlerine zorbalık yaptığını iddia etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner