Anasayfa Analizler Ripple (XRP) Fiyat Analizi: XRP'de Beklenen Yükseliş Ne Zaman?

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: XRP’de Beklenen Yükseliş Ne Zaman?

Ripple (XRP) fiyatı Bitcoin’deki yükselişe rağmen mevcut konumunu koruyor. 0,30 dolar ile 0,33 dolar arasında konsolide olmaya devam eden XRP fiyatı, düşük volatilitesine rağmen 1 haftalık grafikte üçlü bir dip oluşturmuş gibi görünüyor.

Ripple (XRP) Fiyat Analizi

1 haftalık grafite üçlü bir dip oluşturması XRP için yükselişin işareti olarak kabul ediliyor. 0,30 dolar civarında güçlü bir destek yer alıyor. Eğer ki fiyat 0,38 ve 0,47 dolara doğru kırılacak olursa ayılar teslim olabilir ve XRP’de güçlü bir yükseliş görülebilir.

Tone Vays gibi teknik analiz uzmanları, üçlü dibi ayı formasyonu olarak görüyorlar. Onlara göre bir destek seviyesine ne kadar çok test edilirse o kadar zayıflıyor ve o desteğin kırılma ihtimali o kadar artıyor.

Ripple XRP Fiyat Analizi

1 haftalık grafikteki üçlü dibin neden olduğu belirsizlikten dolayı 12 saatlik grafikteki Bollinger bantlarına bakmak fikir verebilir. 12 saatlik grafikte Bollinger bantlarının sıkıştığı ve düşük volatiliteyi işaret ettikleri görülüyor.

XRP Ripple Fiyat Analizi

Sıkışmayı tipik olarak yüksek volatilite takip ettiğinden dolayı 0,30 ila 0,33 dolar arası ticaret dışı bölge olarak değerlendirilebilir. Bu yüzden 0,33 dolar üstüne bir hareket olacak olursa 0,38 dolar veya daha yukarıda bir noktaya gidilebilir. Ancak 0,30 dolar altına bir kırılma gerçekleşecek olursa 0,24 dolar veya daha da altına gidilebilir.

Sonuç olarak, 1 haftalık grafikte görülen üçlü dip formasyonu onaylanacak olursa XRP yılın yeni yüksek seviyelerine gidebilir.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları