Yükleniyor...

Ripple (XRP), Piyasaya Meydan Okuyor!

Bitcoin'in (BTC) ani düşüşü, altcoin'leri sarsmıştı, Ripple (XRP) ise yükseliş göstererek kripto piyasasına adeta meydan okudu.

xrp

Bitcoin’in (BTC) ani düşüşü, altcoin’leri sarsmıştı, Ripple (XRP) ise yükseliş göstererek kripto piyasasına adeta meydan okudu.

Bitcoin’in 26.400 dolara gevşemesi, yatırımcısının altcoin’lerden çekilmesine yol açtı. Pek çok altcoin’de yüzde 10’u aşkın değer kaybı görülürken, XRP’nin yüzde 8 değer kazanması piyasayı hayrete düşürdü. BTC’nin alt seviyelerini test etmesini fırsat bilen yatırımcıların limanı XRP gibi görünüyor. Piyasaya zıt giden XRP’nin grafiği ne durumda?

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Bitcoin’in (BTC) güç kaybetmesiyle daha da düşüş sergileyen altcoin’lerden XRP’nin buna rağmen yükselmesi büyük ilgi topladı. 0,433 Dolardan anlık olarak 0,411 dolara kadar gevşeyen XRP, Ripple ekosistminde büyük bir endişe yaratmıştı. Fakat XRP, kısa sürede toparlayıp kendini üst seviyelere atabildi. 0,4328 Destek seviyesinin altında fiyatlayan XRP, yükselişlerine devam edebilmesi adına sırasıyla 0,4822 – 0,5015 – 0,5261 dolar dirençlerini aşması gerekiyor.

Ripple ekosisteminden gelebilecek Fud haberler veya BTC’deki satış hakimiyetinin devam etmesi, XRP’yi 0,4022 – 0,3897 ve 0,3733 dolara kadar düşürebilir. Destek seviyesinin altında işlem gören ve dava sürecinin dikkatle takip edildiği Ripple’da volatil günler devam edecek gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 05 12 12.45.36

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner