Yükleniyor...

Robinhood CEO’su, Gizemli Dogecoin (DOGE) Balinasıyla İlgili Soruları Yanıtladı

Binance CEO'su Changpeng Zhao'ya göre kesin olan bir şey var.

whale

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre kesin olan bir şey var. En büyük DOGE cüzdanının sahibinin Binance olmadığından emin. Ayrıca, söz konusu cüzdanın ardındaki başka herhangi bir takasın olduğuna da şüpheyle bakıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto trader’ları, var olan en zengin Dogecoin (DOGE) cüzdanına kimin sahip olduğunu belirlemeye çalışıyor. Bahsedilen cüzdanda 12.73 milyar dolar değerinde 36.71 DOGE tutuluyor.

Aynı adresin 28.061971 DOGE işlem geçmişi de söz konusu. Bu Dogecoin miktarı 28 Haziran 1971 tarihe işaret ediyor. Yani Elon Musk’ın doğum gününe. Ancak Musk buna karşın, olası sahip olarak Vladimir Tenev’in ticaret devi Robinhood’a işaret ediyor. Tenev ise durumun bu olmadığını söylüyor.

“Elimizde tuttuğumuz tüm coin’ler, müşterilerimiz için holdinglere erişim sağlama amacına yöneliktir. Tescilli olarak sakladığımız coin’lerin hiçbirinde veya buna benzer herhangi bir şeyde önemli bir pozisyonumuz yoktur.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre kesin olan bir şey var. En büyük DOGE cüzdanının sahibinin Binance olmadığından emin. Ayrıca, söz konusu cüzdanın ardında herhangi bir başka borsanın olduğuna da şüpheli yaklaşıyor.

“Elon toplam arzın %30’una sahip, Binance’e ait değil. Kullanım şekli sebebiyle bir borsaya ait olduğundan ciddi şüphe duyuyorum. Yanılıyor olabilirim. Sana kim söyledi? Kaynağını kontrol etmek isteyebilirsin. Her şey gönlünce olsun.”

Musk, hevesli bir Dogecoin destekçisidir. Robinhood da perakende trader’ların DOGE satın almasının başlıca yollarından bir tanesidir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x