Yükleniyor...

Robinhood, Londra Merkezli Kripto Varlık Uygulaması Ziglu’yu Satın Aldı

Popüler kripto para ticaret platformu Robinhood, Salı günü yaptığı açıklamada, küresel alanda genişleme çabalarının bir parçası olarak Londra merkezli kripto varlık firması Ziglu'yu satın aldığını duyurdu.

robinhood ziglu

Popüler kripto para ticaret platformu Robinhood, Salı günü yaptığı açıklamada, küresel alanda genişleme çabalarının bir parçası olarak Londra merkezli kripto varlık firması Ziglu’yu satın aldığını duyurdu.

Robinhood, İngiltere Pazarına Giriyor

ziglu robinhood

İngiltere merkezli kullanıcılar artık Ziglu ile 11 kripto para birimine erişebilecek, getiri elde edebilecek, banka kartlarıyla ödeme yapabilecek ve sınırlar arasında kripto para gönderebilecek.

Robinhood, 2019’un başlarında İngiltere pazarına girmeye çalışmış, ancak 2020’de kendi ana pazarına odaklanmak için bu planını ertelemişti.

Robinhood’un, geçen yılın dördüncü çeyreğinde aylık aktif kullanıcı sayısının 18,9 milyondan 17,3 milyona düştüğü görüldü. Platformun, Ziglu hamlesiyle kullanıcı sayısını arttırması bekleniyor.

Ziglu ise, Birleşik Krallık’ta kripto para hizmetleri sağlamak için Mali Davranış Otoritesinin (FCA) onayını alan üçüncü firma olmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner